Друзі!

Усім доброго дня і гарних вихідних! Останніми днями новин особливо багато, тому сьогодні буде трохи нетрадиційний вихідний звіт. Поїхали!

1. Як ви всі вже знаєте, в п’ятницю 04.09.2020 року Шевченківським районним судом міста Києва було постановлено ухвалу, якою задоволено клопотання прокурора, обрано Паливоді К.В. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави 21.6 млн грн.

Сподіваємось і на подальше швидке та об’єктивне досудове розслідування даного та інших кримінальних проваджень. А також на те, що це сприятиме якнайшвидшому проведенню аудиту та передачі нас новому забудовнику, а потім і повномасштабному відновленню будівельних робіт на всіх 3 ЖК.

2. Частина інвесторів будинку №14 ЖК «Еврика» без погодження з іншими інвесторами створили кооператив, і вчора незаконно з застосуванням сили проникли на будівельний майданчик, зірвали пломби та виламали двері будинку №14 і самовільно масово зайшли в будинок. Вважаємо такі дії безвідповідальними та такими, що є самовільним захопленням майна, яке їм поки що не належить.

💥Звертаємо увагу, що основна мета даних осіб – не здійснення охорони будинку №14, а самозаселення будинку через кооперативи (свідченням чого є неконтрольований вхід в будинок необмеженої кількості осіб, створення кооперативу та коментарі учасників цього процесу у відкритих джерелах).

💥Ми не відповідаємо за деструктивні дії окремих безвідповідальних осіб, про що відкрито заявляємо та звернемо на це увагу всіх сторін. Ми також категорично проти шляху кооперативів з самостійною добудовою наших об’єктів і будемо на цьому наполягати до останнього.

💥Для бажаючих створювати кооперативи і добудовувати будинки в них за власні кошти, можемо порадити вивчити історію добудов будинків за допомогою кооперативів в Україні і кількість введених в експлуатацію таких будинків. Особливо радимо звернути увагу на підключення до мереж, а також оформлення правовстановлюючих документів. Можете навіть вивчити на прикладі недобудов Войцехівського.

💥Будинки, які дійсно більшістю вирішили взяти на себе повну відповідальність і піти «у вільне плавання» з кооперативами прохання брати цю відповідальність до кінця і повідомити всі сторони про своє рішення добудови і введення в експлуатацію самостійно. Інакше, зараз ОА на всіх переговорах наполягає на першочерговому введені цих будинків новим забудовником в той час, коли деякі з цих будинків самі, виявляється, хочуть добудовувати в кооперативах.

💥При цьому, ми ЗА першочергове введення в експлуатацію і заселення готових будинків (14, 18 Еврики і 26 Патріотики), але через нового забудовника без доплат, а в жодному разі не через кооперативи з доплатами. Цієї позиції притримувалися і раніше, притримуємось і зараз.

3. Міжвідомча робоча група при Кабінеті Міністрів України, створення якої ми всі так довго досягали, ЗАВТРА нарешті розпочинає свою роботу!

💥Склад робочої групи:

 1. Міністерство розвитку громад та територій: Лозинський В.М. (перший заступник Міністра розвитку громад та територій – співголова Міжвідомчої робочої групи), Литвинчук М.Ю., Руденко В.В.
 2. Міністерство внутрішніх справ: Геращенко А.Ю. (заступник Міністра внутрішніх справ – співголова Міжвідомчої робочої групи).
 3. Народні депутати України:

  від фракції політичної партії «Слуга народу»: Наталуха Д.А., Перебийніс М.В., Тищенко М.М., Трухін О.М., Шуляк О.О.

від фракції політичної партії ВО «Батьківщина»: Кучеренко О.Ю.

від фракції політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»: Ісаєнко Д.В., Плачкова Т.М.

від фракції політичної партії «Європейська солідарність»: Величкович М.Р.

від фракції політичної партії «Голос»: Осадчук А.П.

від депутатської групи «Довіра»: Приходько Б.В.

від депутатської групи «Партія «За майбутнє»: Скороход А.К.

 1. Міністерство юстиції України: Лещенко А.О.
 2. Київська міська державна адміністрація: Непоп В.І., заступник голови КМДА.
 3. Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України: Хромаєв Т.З., голова НКЦПФР.
 4. Національна поліція України: Макаренко М.О.
 5. Національний банк України: Гелетій Ю.І., заступник Голови НБУ.
 6. Представник інвесторів усіх об’єктів житлового будівництва: Щербаков В.О.

💥На жаль, регламентом передбачена участь тільки 1 представника від інвесторів житлового будівництва, але ми зробимо все, щоб інтереси інвесторів були представлені на належному рівні.

💥Ми просимо всім відомих деструктивно налаштованих інвесторів не намагатися зірвати засідання Міжвідомчої робочої групи.

💥За результатами першого засідання ОА обов’язково відзвітує про його проведення.

4. В п’ятницю заповнена фінансова табличка для аудиту, яку запитував КиївМіськБуд, зі всіма фінансовими даними забудовників була передана від забудовників до КМБ.

💥Таким чином, перші і основні фінансові показники для аудиту у КМБ вже є. Також, у КМБ вже є велика частина будівельно-технічної документації. Крім того, спеціалісти КМБ вже здійснювали виїзди на наші об’єкти для проведення аудиту.

💥Дякуємо усім інвесторам, хто погодився на професійному рівні ввійти до складу комісії при проведенні аудиту і слідкувати за об’єктивним формуванням кошторисів з боку КМБ. Група кошторисників зібрана, вже найближчим часом їх має бути залучено до роботи.

💥Отже, аудит іде повним ходом! Ми ж постійно слідкуємо за цим процесом і будемо вас інформувати про кожен крок.

5. Сьогодні о 19:30 в програмі ТСН.Тиждень на 1+1 буде репортаж про нашу проблему, вмикайте.

6. Вчора 05.09.2020 року був останній день 15-річного строку дії договорів оренди земельних ділянок під будівництвом «Патріотики», «Патріотики на озерах» та земель південніше даних комплексів.

7. Вчора була зустріч ОА в розширеному форматі з питань ОХОРОНИ. Активом було напрацьовано пропозицію щодо порядку охорони усіх наших 3 об’єктів додатково до існуючої охорони, а також на випадок, якщо існуюча охорона піде з об’єктів. Сьогодні до кінця дня у закритих групах ваших будинків буде розміщена пропозиція щодо охорони всіх 3 ЖК вже з завтрашнього дня. Прохання усіх ознайомитися і взяти участь в обговоренні.

💥Ми також просимо усіх, хто проживає/працює поряд з нашими ЖК реагувати на всі рухи на об’єктах та відразу повідомляти в загальних чатах для можливості оперативного реагування інвесторів.

8. Щодо наступного МЕГА-мітингу. Наразі немає необхідності його проведення. Завтра буде перше засідання Міжвідомчої робочої групи при КМУ, на тижні комунікуватимемо з КМБ стосовно перших результатів аудиту, а також планується ряд інших важливих зустрічей.

💥На всіх зустрічах і переговорах ми наполягатимемо на тому, щоб нам письмово прогарантували, що ми комплексно перейдемо до іншого забудовника одразу після завершення аудиту. Таким документом міг би стати Мемомрандум на кшталт того, який було підписано з УкрБудом. Але ми маємо зрозуміти, що без повноцінного аудиту шанси того, що хтось із забудовників просто візьме нас добудовувати, мінімальні.

💥Ми не виключаємо, що найближчим часом дійсно з’явиться вагома причина проведення МЕГА-мітингу (наприклад, якщо після витівки будинку №14 КМДА почне схиляти всіх інших до створення кооперативів і добудові своїми силами). І тоді ми дуже оперативно зберемо наш традиційний МЕГА-мітинг з чіткими вимогами.

💥Але наразі така причина відсутня, все йде за планом і всі сторони поки що сприяють процесу. Тому просимо поставитися з розумінням до даної ситуації.

З повагою і впевненістю в якнайшвидшій добудові наших об’єктів, Об’єднаний актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика», «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *