Друзі!

Щодо останніх новин, намагатимемося максимально коротко:

1. У п’ятницю відбулася чергова зустріч в МВС по нашій ситуації. Вчергове дякуємо МВС за координацію всіх органів та осіб, що дотичні до нашої ситуації.

2. Наразі одне з основних завдань ОА – наголошувати на необхідності якнайшвидшого визначення нового управителя ФФС та ініціювання зміни управителя ФФС за процедурою, визначеною ст. 23 Закону України «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/978-15#Text).

3. В понеділок відбудеться чергове засідання Міжвідомчої робочої групи при КМУ, на якому в тому числі буде розглядатися і наше питання. Про результати засідання одразу відзвітуємо.

4. Є інформація, що сьогодні будинок №15 ЖК «Еврика» за прикладом будинку №14 планує незаконне захоплення будинку зі створенням кооперативу.

Ми вчергове наголошуємо, що такі неузгоджені дії є деструктивними та такими, що ідуть врозріз з загальноприйнятою стратегією. Аналогічної позиції притримується і КМДА, МВС, ФГВФО. КМБ також негативно ставиться до таких необдуманих дій та наголошує, що добудувати будинок можуть і самі інвестори, але введення в експлуатацію і заселення може забезпечити лише ЗАБУДОВНИК.

Ми також закликаємо окремих осіб не створювати своїми необдуманими діями ризик розкрадання та пошкодження об’єктів, а також порушення правил безпеки на об’єкті підвищеної небезпеки.

Пропонуємо краще об’єднати зусилля і спільними діями зробити можливим введення готових будинків в експлуатацію та їх заселення вже в цьому році, але виключно законним шляхом та під контролем ХК «КиївМіськБуд».

5. Продовжуємо приймати заяви про вступ до Громадської організації. Дякуємо всім, хто вже вступив в ГО – буквально за тиждень ми зібрали більше 1500 заяв, але на цьому не зупиняємось в впевнені, що найближчими днями з вашою допомогою пройдемо відмітку в 2000 заяв. Тільки разом ми СИЛА!

Вступати може інвестор та члени його родини, а саме родичі 1 і лінії: чоловік/дружина, батьки/діти, брати/сестри, бабусі/дідусі. Шаблон заяви прикріплено нижче. Хто ще не подав таку заяву, може легко зробити це двома шляхами:

  1. Можна цілодобово заповнити та підписати бланк в Наметовому містечку-2.
  2. Шляхом направлення заяви поштою на адресу, вказану в шапці заяви.

З повагою і впевненістю в якнайшвидше відновлення будівництва, Об’єднаний актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *