Друзі!

Сьогодні вже 114-ий день протесту інвесторів ЖК “Еврика”, “Патріотика” та “Патріотика на озерах”. Жителі міста дістають теплі речі, шапки, рукавички та пальто, а ми думаємо як нам краще облаштувати наші намети.

Так, у нас давно не було мегамітингів, але це не означає, що ми здалися. Зараз, поки тривають переговори з різними гілками влади, а Київміськбуд проводить аудит, серце нашого протесту залишається тут, у наметах. Надзвичайно важлива наша присутність саме тут на безстроковому наметовому мітингу.

Саме намети нагадують про нас і наш протест. Причому, нагадують цілодобово і щоденно. Саме тому наша присутність в наметах є вкрай важливою для сприяння вирішенню нашого питання.

Тому, ми продовжуємо чергування в наметах. Всі охочі записатися на чергування, будь ласка, пишіть в приватні повідомлення нашої сторінки фейсбук або пишіть у вайбер Світлані 097 394 45 57, яка координує графік чергувань.

Нагадуємо, що наразі інвестори-волонтери здійснюють патрулювання території всіх 3 ЖК. Уже за ці два тижня завдяки їх пильності та активності вдалося перешкодити кільком спробам рейдерського захоплення та вивезення речових цінностей з будмайданчиків. З метою перешкоджання розкрадання будмайданчиків чора було заблоковано більшість ворот на будівництві ЖК “Еврика”, тиждень тому ту саму процедуру було проведено на ЖК “Патріотика”.

Цього тижня ми почали оплачувати пости охоронної фірми. З огляду на це, вкрай важливо, щоб більшість інвесторів долучилася до оплати охоронних послуг. Реквізити для збору коштів на охорону ми відправимо у особисті на нашій сторінці фейсбук або їх можна подивитися у вайбер-групах.

Нагадуємо, що досі триває збір заяв для вступу в ГО “Об’єднання інвесторів “Еврика”, “Патріотика”, “Патріотика на озерах”. Якщо ви не в Києві, ви можете написати заяву, її копію вислати на електронну адресу, а оригінал відправити поштою. Електронна і поштова адреса є в тексті заяви.

Текст заяви для вступу в ГО можна взяти на нашому сайті: https://investors.in.ua/the-application-to-join-public-association/

Отже, тримаймося, друзі! Саме від нас і від наших активних дій залежатиме чи отримаємо ми свої квартири!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *