Шановні інвестори!

Вашій увазі останні новини та звіт засідання Дирекції 22.06.2021 року.

1.💥Дирекція з добудови в повному складі, і Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» категорично засуджує дії окремих осіб, що з незрозумілою мотивацією діють всупереч Меморандуму від 07.04.2021 року та намагаються дискредитувати Дирекцію з добудови, компанію Stolitsa Group чи Об’єднаний Актив.

Подібні дії лише ускладнюють ситуацію та віддаляють інвесторів від повномасштабної добудови ЖК. Закликаємо окремих осіб припинити вчинення подібних дій, припинити маніпулювання фактами та повернутися до конструктиву.

2.💥22.06.2021 року Шостим апеляційним адміністративним судом було ухвалено постанову у справі №826/16737/18, якою відмовлено ГО «Екопарк Осокорки» в задоволенні апеляційної скарги.

Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 03.02.2021 року у даній справі, яким ГО «Екопарк Осокорки» відмовлено визнати протиправним та скасувати рішення Київської міської ради від 27 листопада 2009 року No695/2764 «Про затвердження детального плану території району Осокорки у Дарницькому адміністративному районі м. Києва» залишено в силі.

Позавчора дане рішення набрало законної сили.

3.💥Відбулось засідання Дирекції з добудови. На засіданні також був присутній Ведмєдєв Олексій Віталійович, керівник будівельної групи «Фундамент».

🔥Обговорили порядок добудови та введення в експлуатацію будинків високого ступеню готовності, підрядною організацією по яким є БГ «Фундамент». Обговорили також інші моменти взаємовідносин з даною компанією.

🔥Розглянули ситуацію щодо позовів Коваля В’ячеслава Станіславовича до управителя ФК «Гарант Капітал» про стягнення коштів та затвердили план подальших дій.

🔥Передали до СБУ, Мінрегіону та КМДА звіт щодо виконання Меморандуму від 07.04.2021 року та про нагальні проблеми, що потребують негайного вирішення. Раніше аналогічний звіт було передано до МВС та до Міжвідомчої робочої групи при КМУ. Копію звіту додаємо нижче.

🔥Передали звернення до Президента України щодо необхідності сприяння в питанні викупу квадратних метрів державою і щодо необхідності організації наради за участі Міністра фінансів України.

🔥Розміщено публічні оголошення про збір пропозицій покупців на будівлі дитячих дошкільних закладів в ЖК «Еврика» та ЖК «Патріотика».

Дитячий садок в ЖК «Патріотика»:
1) https://address.ua/kiev/prodazha-rekreacionnyh-obektov-darnickijj-vul-sof-rusovo-3b-54606999/
2) https://domik.ua/nedvizhimost/appleObject20229949.html

Дитячий садок в ЖК «Еврика»:
1) https://address.ua/kiev/prodazha-rekreacionnyh-obektov-goloseevskijj-pr-akademika-glushkova-6-54607010/
2) https://domik.ua/nedvizhimost/kiev-prodam-kommercheskuyu-nedvizhimost-akademika-glushkova-pr-id20230760.html

🔥Обговорено та проаналізовано планові витрати та надходження до кінця року.

🔥Вирішено, що паралельно з відправленням управителем повідомлень довірителям про необхідність укладення додаткової угоди, інвесторам за прямими договорами купівлі-продажу майнових прав з забудовником також будуть надіслані повідомлення з пропозицією укласти додаткові угоди.

🔥Вирішено розробити попередні графіки, за якими вже можна буде здійснювати витрати коштів на будівництво відповідних будинків.

🔥За результатами зустрічей з будинками середнього ступеню готовності, які виявляли активне бажання створення кооперативів для пришвидшення добудови даних будинків за власні кошти (№6 та 16 ЖК «Еврика», №19 та 23 ЖК «Патріотика»), вирішено надати їм можливість фінансування робіт по даним будинкам шляхом створення кооперативів.

При цьому, Дирекцією напрацьовані єдині правила для усіх будинків, що виявлятимуть бажання створення кооперативів для авансового фінансування робіт. Дані правила будуть жорстко регулювати взаємовідносини забудовника та Дирекції з кооперативами. Дані правила будуть опубліковані після остаточного затвердження їх Дирекцією.

При обговоренні правил для бажаючих створити кооператив будинків, до забезпечення демократичного шляху волевиявлення інвесторів з питання, що безпосередньо стосуватиметься усіх та у виключному порядку Дирекцією прийнято рішення надати усім інвесторам можливість проголосувати за один з пунктів правил, а саме за його формулювання.

Так, Дирекцією вирішено, що незабаром будуть сформовані графіки будівництва будинків без урахування державної підтримки з умовою їх негайного перегляду після отримання такої підтримки. Будинки, які виявлять бажання створити кооперативи для пришвидшення виконання певних робіт, не матимуть жодного пріоритету при формуванні даних графіків та при подальшому їх виконанні.

Разом з тим, Дирекцією затверджено, що кошти, зібрані з довірителів, які вступили в кооператив і були витрачені на пришвидшення добудови відповідного будинку до початку його будівництва відповідно до графіків, підлягають поверненню кооперативу.

На узгодження з інвесторами вирішено винести момент повернення коштів кооперативам:

Варіант 1. Після добудови всіх будинків відповідно до Меморандуму від 07.04.2021 року та за умови наявності залишку коштів від «Частки на добудову». За таким варіантом кошти не будуть повернуті кооперативу до завершення будівництва всіх будинків.

Варіант 2. Згідно графіку добудови конкретного будинку, коли отримані кошти від «Частки на добудову» по графіку направляються на конкретний будинок для добудови і профінансовані кооперативом кошти повертаються (тобто, в період, коли мали б витрачатися кошти на даний будинок, але у їх витраті вже немає потреби, бо роботи виконані кооперативом). За таким варіантом кошти не будуть пріоритетно направлені на наступні будинки в черзі на добудову, а будуть компенсовані кооперативу відповідно до графіку.

Голосування відбувається за посиланням https://invite.viber.com/?g2=AQBb9rjYGVtvqksJsla6OhRqzj5%2FmU7Gl4pyGhtg%2FiZTzG5JLKdWIj074io%2FbNSt

Просимо поставитись до голосування з максимальною відповідальністю і обов’язкового проголосувати з даного питання. Голосування триватиме до 12:00 завтрашнього дня. Після вирішення даного питання будуть опубліковані правила для кооперативів в цілому, враховуючи прийняте рішення по даному питанню.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

https://address.ua/kiev/prodazha-rekreacionnyh-obektov-darnickijj-vul-sof-rusovo-3b-54606999/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *