Як ми вже повідомляли, на минулому тижні в межах роботи Міжвідомчої робочої групи при КМУ відбувся візит заступника Міністра внутрішніх справ Геращенка А.Ю. та народних депутатів Шуляк О.О. і Пузійчука А.В. на ЖК «Еврика» та ЖК «Патріотика». І сьогодні вже можемо повідомити приємну новину по 5 будинкам високого ступеню готовності!

💥Вчора «Київгазом» було подано газопостачання на котельні 14 і 18 будинків ЖК «Еврика». Таким чином, з вчорашнього дня на дані будинки вже подано опалення.

💥Сьогодні зранку КП «Київтеплоенерго» на будинок №26 «Львівський» ЖК «Патріотика» подано опалення! Таким чином, і даний будинок відсьогодні вже опалюється.

💥Зараз вирішуються питання стабільного тепло-, («Київтеплоенерго») водо- («Київводоканал») та електропостачання (ДТЕК, Yasno) на дані та інші 2 будинки високого ступеню готовності для їх якнайшвидшого заселення та комфортного проживання в них інвесторів.

💥Окреме важливе питання – введення даних будинків в експлуатацію шляхом отримання сертифікату ДАБІ, яке також зараз активно розглядається.

💥Дякуємо усім, хто долучився до швидкого вирішення даного питання та сподіваємось, що всі питання по даним будинкам вже найближчим часом будуть вирішені. Також, дякуємо представникам ініціативних груп даних будинків за конструктивну позицію, співпрацю та активні дії.

💥Окремо повідомляємо, що глобальне та основне питання усіх наших 39 будинків Аркади також контролюється та вирішується. Сподіваємось, що вже найближчим часом зможемо повідомити новини.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *