1. Сьогодні Господарським судом міста Києва було ухвалено рішення по справі №910/14861/20, яким позов довірителів-юридичних осіб задоволено повністю та змінено управителя ФФБ виду А «Патріотика» (ЖК «Патріотика» та ЖК «Патріотика на озерах») з АТ АКБ «Аркада» на ТОВ «ФК «Гарант Капітал».

На засіданні були присутні всі учасники даної справи. Як вже зазначалося раніше, АТ АКБ «Аркада» (як відповідачем) в особі ліквідатора було заявлено клопотання про визнання позову в порядку ч.4 ст.191 ГПК України.

Представник забудовника ТОВ «Будеволюція» заперечував проти задоволення вищезазначеної заяви та позову в цілому. Також, проти задоволення позову заперечувала і представник Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, однак підстави заперечення визнані судом такими, що виходять за межі розгляду справи. Також, жодного власного варіанту альтернативного управителя НКЦПФР, як фінансовим регулятором, запропоновано не було.

Сьогодні було розглянуто клопотання довірителів-фізичних осіб про залучення їх до розгляду справи у якості третіх осіб. За результатами розгляду даних клопотань, у їх задоволенні було відмовлено, адже процесом визначено єдиний шлях захисту прав та інтересів довірителів – шляхом подачі відповідного позову про зміну управителя.

До судового засідання ТОВ «ФК «Гарант Капітал» було надано суду додаткові докази на підтвердження власної спроможності виступити належним управителем ФФБ «Патріотика».

За результатами повного та всебічного розгляду даної справи судом ухвалене рішення про задоволення позову та зміну управителя ФФБ «Патріотика».

Повний текст рішення буде виготовлено протягом 10 днів і розміщено в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Рішення набирає законної сили після закінчення строку його апеляційного оскарження (20 днів з дня складення повного судового рішення).

Нагадуємо, що на сьогоднішній день наші ФФБ фактично перебувають БЕЗ УПРАВИТЕЛЯ, що може негативно позначитися на подальшому розвитку подій. Специфіка ФФБ полягає в тому, що будь-яка дія по нашій ситуації може бути заблокована фактом відсутності управителя ФФБ. З моменту набрання рішенням законної сили у ФФБ «Патріотика» буде належний управитель, якому надано право впливу на ситуацію (в першу чергу, право впливу на забудовника). За таких обставин, сьогоднішнє рішення – позитивний крок на шляху до вирішення нашої ситуації.

Розгляд аналогічної судової справи №910/14860/20 щодо зміни управителя ФФБ виду А «Еврика» з АТ АКБ «Аркада» на ТОВ «ФК «Гарант Капітал» відбудеться 10.12.2020 року.

2. Відбулася зустріч з заступником Міністра внутрішніх справ України Геращенко А.Ю.:

По будинкам високого ступеню готовності заплановано зробити все можливе, щоб уже в найближчі місяці ці будинки були заселені і введені в експлуатацію. Про стан справ по даним будинкам читайте вище.

По нашій ситуації в цілому – наразі ведуться перемовини на найвищому рівні щодо варіантів наступного забудовника. Найближчим часом будуть оголошені результати аудиту. Планується, що комплексне рішення по ситуації і наступний забудовник будуть оголошені разом з результатами аудиту вже найближчим часом.

3. Відбулася зустріч з представниками КНУ імені Тараса Шевченка (землекористувач ЖК «Еврика») щодо нашої ситуації:

Університет також очікує комплексного рішення по ситуації та алгоритму добудови від керівництва держави. Шляхом добудови бачить варіант передачі наступному забудовнику 176 Га Осокорків-Центральних під житлову забудову для перекриття дефіциту бюджету прибутком від забудови.

Результатів аудиту в Університеті ще також немає, очікують найближчим часом.

Готові повністю сприяти наступному забудовнику в добудові всіх наших об’єктів. При цьому, хто буде новим управителем – Університету не принципово.

Робота щодо поновлення Договору доручення (або укладення його з новим забудовником) велася, напрацювання є. Після визначення з алгоритмом добудови «Еврики» та з новим забудовником всі напрацювання будуть задіяні.

Про можливу учать у запланованому вірогідному брифінгу відповісти не готові, необхідна згода Міністерства освіти та науки.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», ЖК «Патріотика» та ЖК «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *