Шановні інвестори!

Отже, емоції від прес-брифінгу за участі нашого нового забудовника та вищих посадових осіб держави трохи вщухли, нижче будуть результати останнього тижня.

1.💥Те, до чого ми усі разом так важко йшли останні місяці, нарешті відбулося.

07 квітня 2021 року було публічно презентовано та підписано Меморандум, яким передбачено покроковий план дій щодо завершення будівництва наших об’єктів. Меморандумом передбачено 12 сторін-підписантів.

Презентація Меморандуму відбулась на офіційному прес-брифінгу за участі представника компанії Stolitsa Group Молчанової В.Б., Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б., голови Національного банку України Шевченка К.Є., Київського міського голови Кличка В.В., голови Служби безпеки України Баканова І.Г., голови Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Рекрут С.В., заступника Міністра розвитку громад і територій Лозинського В.М.

Таким чином, інвестори «Аркади» досягли результату у вигляді нового забудовника (яким стала компанія Stolitsa Group) та алгоритм добудови наших об’єктів без доплат! Тепер, разом з новим забудовником, нам належить досягти результату у вигляді допомоги держави для завершення будівництва за 3 роки.

Вітаємо усіх з історичною подією у непростій історії нашого протесту та житті інвесторів «Аркади». Так, це не означає повномасштабне відновлення будівництва вже з понеділка, але ця подія є колосальним кроком вперед на шляху до отримання квартир усіма інвесторами «Аркади» та відкриває нову сторінку нашої з вами історії.

Ми щиро дякуємо усім тим, хто допомагав інвесторам «Аркади» досягнути цього результату та зробив подію 07.04.2021 року можливою.

Також вдячні компанії Stolitsa Group за прийняте соціально відповідальне рішення стати нашим новим забудовником та об’єднати зусилля для досягнення спільної мети – добудова усіх об’єктів «Аркади» в найкоротший термін. Бажаємо, щоб для компанії SG таке рішення, в свою чергу, відкрило нові горизонти розвитку.

Але найбільше вдячні усім інвесторам «Аркади» хто протягом довгих 317 днів протесту не здавався, вірив в перемогу та докладав усіх можливих та неможливих зусиль, щоб ця подія стала можливою. Ви люди безмежної сили духу, щирого серця та неймовірної мудрості і витримки! Раді були пройти цей шлях з вами пліч-о-пліч.

2.💥 Наразі примірники Меморандуму перебувають на дооформленні у Київській міській державній адміністрації.

На наступному тижні планується передати Меморандум кожній із сторін-підписантів. ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» оприлюднить свій примірник Меморандуму одразу після отримання.

При цьому запевняємо, що текст Меморандуму залишився незмінним після останньої опублікованої для інвесторів версії.

3.💥Як ви усі знаєте, у самому центрі Києва стоїть наше Наметове містечко-2. Без будь-якого сумніву, це серце нашого протесту. Без цього серця наш протест був би неможливим. І це серце билося місяцями у мороз і спеку, не зупиняючись ні на секунду завдяки інвесторам «Аркади».

З 07.04.2021 року почалася нова сторінка нашої боротьби за житло. І перегорнути попередню сторінку без існування Наметового містечка-2 було б, мабуть, неможливо. Низький уклін усім, хто протягом безлічі днів не давав згаснути нашому протесту та підтримував його чергуваннями в Наметовому містечку, ви зробили неможливе!

Вимушені повідомити, що на виконання умов Меморандуму та у порядку досягнутих компромісів, найближчим часом Наметове містечко інвесторів «Аркади» біля КМДА буде демонтоване.

І хоч ми завжди готові висловити свій протестний настрій встановленням Наметового містечка-3 в будь-якій іншій локації, проте сподіваємось, що це більше ніколи не знадобиться.

4.💥Як вам відомо, на виконання Меморандуму, вже було створено Дирекцію з добудови, яка об’єднає зусилля усіх учасників процесу для завершення будівництва об’єктів.

Вчора, 09.04.2021 року, відбулось перше засідання правління Дирекції в скороченому складі для визначення усіх організаційних моментів роботи Дирекції. Наступне засідання відбудеться 13.04.2021 року в розширеному форматі.

Отже, вчора обговорили наступне:

1)🔥Правління Дирекції збиратиметься щовівторка о 10:00

2)🔥Найближчим часом буде затверджено Положення про Дирекцію, яким буде закріплено усі принципи і правила роботи Дирекції

3)🔥Після кожного засідання буде оформлено протокол засідання, який буде оприлюднюватись усім інвесторам

4)🔥Комунікація інвесторів з забудовником та вирішення поточних питань в подальшому відбуватиметься виключно через Дирекцію

Також, вчора обговорили план дій на квітень, яким передбачено:

  • завершення всіх юридичних процедур щодо переходу забудовників до нових структур;
  • формування моделі фінансування зі створенням усіх необхідних органів;
  • здійснення необхідних дій для продовження договору доручення на виконання функцій замовника з будівництва ЖК «Еврика»;
  • визначення шляху та реалізація продовження договорів оренди земельних ділянок «Патріотики» та «Патріотики на озерах»;
  • завершення формування та передача на експертизу плану забудови ж/м Осокорки-Центральні.

Окрім того, обговорили момент початку будівництва та затвердження графіків будівництва. Без державної фінансової підтримки повномасштабне відновлення та швидка добудова наших об’єктів за 3 роки є неможливою. Графіки без урахування державної підтримки є надзвичайно довгостроковими та такими, що не задовільняють інвесторів. На наступному тижні компанія SG запропонує проекти звернень до відповідних державних органів з конкретними вимогами та проханням допомоги. Відповідні попередні переговори на цьому тижні вже проводились, однак запропоновані умови кредитування не можуть забезпечити безперешкодну та безризикову реалізацію цього проекту.

Домовились також про проведення найближчим часом зустрічей з комунікаторами ЖК та окремо з будинками високого ступеню готовності. Очікуйте додаткових повідомлень.

5.💥01.04.2021 року Господарським судом міста Києва було ухвалено рішення у справі 910/7707/19 щодо стягнення з Київської міської ради на користь ТОВ «Будеволюція» 365 млн грн., яким відмовлено у задоволенні позовних вимог в повному обсязі. Вирішується питання щодо доцільності подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції.

6.💥07 квітня на сайті видання «Економічна правда» з’явилась публікація «Фільчина грамота. Чому меморандум про добудову житла “Аркади” не покладе край проблемі» з безліччю маніпуляцій.

Об’єднаний Актив, вважаючи за необхідне відреагувати на дану статтю, написав відкритий коментар щодо тверджень, викладених у ній (додаємо нижче). Закликаємо усіх журналістів більш відповідально ставитись до своїх обов’язків та висвітлювати лише перевірені факти.

Ще раз вітаємо усіх інвесторів з визначними подіями та сподіваємось, що вони покладуть край нашим проблемам та стануть початком білої смуги нашого протесту. Усім гарних і сонячних вихідних!

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

https://biz.liga.net/ekonomika/nedvizhimost/novosti/klichko-avakov-i-shevchenko-podpisali-memorandum-o-dostroyke-treh-jk-arkady

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *