Відбулася зустріч в Київській міській державній адміністрації за участі керівника Stolitsa Group Молчанової В.Б., народного депутата України Ісаєнка Д.В., заступника київського міського голови Непопа В.І., Об’єднаного Активу та інвесторів «Аркади» щодо вирішення нашої ситуації.

💥Владислава Борисівна публічно висловила згоду виступити новим забудовником у особі Stolitsa Group.

💥Компанією Stolitsa Group передано проект меморандуму з баченням, які умови мають бути виконані КМДА ті іншими сторонами для якомога швидшого вирішення ситуації.

💥Об’єднаним Активом інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» висловлено від усіх інвесторів банку «Аркада» згоду на те, що наші об’єкти будуть добудовані надійним забудовником Stolitsa Group на умовах добудови без доплат з боку інвесторів.

💥Ісаєнко Д.В. наголосив, що з урахуванням результатів сьогоднішньої зустрічі вже у понеділок буде організовано зустріч з Кличко В.В. щодо подальших дій. Вже на наступному тижні має бути скликано засідання Ради національної безпеки і оборони по нашій ситуації. Після цього відбудеться публічний брифінг за прикладом того, який відбувався в НБУ 26 серпня 2020 року.

💥На даному брифінгу буде публічно підписано Меморандум, яким будуть передбачені гарантії добудови наших об’єктів без доплат з боку інвесторів. Додатком до даного Меморандуму буде підписано графік добудови наших об’єктів.

💥Одразу після цього компанія Stolitsa Group буде готова взяти на свій баланс всі наші об’єкти, в тому числі їх охорону.

💥Таким чином, завдяки безстроковому протесту інвесторів Аркади, згоди компанії Stolitsa Group та Молчанової В.Б. взяти на себе зобов’язання добудови наших об’єктів та стале сприяння вищих органів державної влади і органів місцевого самоврядування до Нового Року наше питання, скоріш за все, буде остаточно вирішене, з чим ми усіх попередньо вітаємо!!!

💥Сьогодны відбулася оглядова екскурсія компанії Stolitsa Group на ЖК «Еврика».

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *