💥Вашій увазі повний текст рішення Господарського суду міста Києва у справі №910/14861/20 про зміну управителя ФФБ виду А «Патріотика» (охоплює ЖК «Патріотика» та «Патріотика на озерах») з АТ АКБ «Аркада» на ТОВ «Фінансова компанія «Гарант Капітал»: https://reyestr.court.gov.ua/Review/93436125

💥Вже через тиждень дане судове рішення набуде законної сили і управителя ФФБ «Патріотика» буде остаточно змінено! Дякуємо усім, хто сприяв тому, щоб це відбулося швидко!

💥24 грудня 2020 року відбудеться судове засідання у справі №910/14860/20 про зміну управителя ФФБ виду А «Еврика» (охоплює ЖК «Еврика») з АТ АКБ «Аркада» на ТОВ «Фінансова компанія «Гарант Капітал». Очікуємо, що вже на даному судовому засіданні буде змінено і управителя ФФБ «Еврика».

💥Розраховуємо і зробимо все можливе, щоб в Новий Рік інвестори банку «Аркада» ввійшли з новим НАДІЙНИМ управителем (ФК «Гарант Капітал») і новим НАДІЙНИМ забудовником (Stolitsa Group).

💥Вітаємо усіх зі святом Святого Миколая! Бажаємо миру, добра, злагоди і здоров’я Вам та Вашим родинам. І, звісно, бажаємо більшості з інвесторів «Аркади» у наступному році зустріти це Свято вже у своїх квартирах!

З повагою і вірою в перемогу, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *