1.💥Як ви точно знаєте, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» – центр і серце нашого протесту, куди входить близько 50 інвесторів «Аркади». Саме ці люди взяли на себе всю повноту відповідальності за ситуацію перед іншими інвесторами та їх родинами. Саме члени Об’єднаного Активу реалізовують всі видимі та невидимі заходи для того, щоб ситуація залишалась під контролем і якомога швидше вирішувалась.

Наступним повідомляємо, що позавчора 17.12.2020 року після голосування учасниками ОА до складу Об’єднаного Активу було включено 11 нових учасників (частина з яких вже входили до Об’єднаного Активу, однак на деякий час виходили зі складу). Всі вони надзвичайно активні, розумні, компетентні інвестори. А основне – всі вони довели реальними справами, що готові зробити все від себе залежне, щоб якомога швидше привести інвесторів «Аркади» до перемоги. Вітаємо нових учасників в дружній команді Об’єднаного Активу!

2.💥Також, з нагоди дня Святого Миколая Об’єднаний Актив оголошує повну АМНІСТІЮ для інвесторів, які були тимчасово заблоковані в загальному чаті з різних причин. Ласкаво просимо всіх назад і сподіваємось на конструктивне спілкування, взаємоповагу та неухильне дотримання усіма правил чату. Вже до ранку завтрашнього дня усіх інвесторів буде розблоковано! https://youtu.be/2s-VZm4yoUE

3.💥Компанією Stolitsa Group здійснюватиметься розширення штату у зв’язку з взяттям на себе зобов’язання з добудови наших об’єктів. У зв’язку з цим будуть необхідні наступні спеціалісти: юристи, фінансисти, кошторисники та будівельники. Також, будуть необхідні спеціалісти з числа інвесторів, які протягом наступних декількох місяців на волонтерських засадах допомагатимуть швидкій передачі наших об’єктів.

У зв’язку з цим, Об’єднаний Актив оголошує новий проект для інвесторів, які хочуть допомогти нашому новому забудовнику на волонтерських засадах, або працевлаштуватися до надійної та однієї з найбільших будівельних корпорацій України за спеціальностями, які зазначено вище.

У випадку, якщо вищевикладене вас зацікавило, просимо заповнити форму нижче і, у випадку, якщо Ваша кваліфікація буде необхідна, з вами обов’язково зв’яжуться представники Об’єднаного Активу або компанії Stolitsa Group: https://docs.google.com/forms/d/1OTDniTmOkfzhxHFjK-kAEg2HdQ0O7R8ztWpw-R7e0PY/viewform?edit_requested=true

З повагою і вірою в перемогу, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *