Шановні інвестори,

Вашій увазі звіт за останні дні:

1.💥Маємо гарну новину. Меморандум нарешті було погоджено Службою безпеки України і вчора його вже було направлено на підпис далі.

Сподіваємось, що вже на наступному тижні Меморандум буде публічно підписано та проведено брифінг щодо даної події.

2.💥Як і обіцяли раніше, нижче публікуємо лист Паливоди К.В. до довірителів щодо проведення аудиту компанією Stolitsa Group та переоформлення корпоративних прав на компанії-забудовники.

Нагадуємо, що на сьогоднішній день перехід корпоративних прав компаній-забудовників від Паливоди К.В. до ГС «Дирекція з добудови» (а ТОВ «Контактбудсервіс» – до ТОВ «Stolitsa Group») вже майже відбувся.

3.💥Комунікували з новим управителем ФФС – ФК «Гарант Капітал»:

  • На сьогоднішній день вся документація ФФБ «Патріотика» (окрім особових справ довірителів) вже передана;
  • Передача документації ФФБ «Еврика» (окрім особових справ довірителів) очікується найближчими днями;
  • Особові справи довірителів будут передаватися протягом наступного місяця-двох;
  • На сьогодні існує значна проблема щодо одного з основних пунктів щодо передачі – електронних баз даних. Так, АТ АКБ «Аркада» було передано лише дані без спеціального програмного забезпечння, а тому ці дані неможливо зчитати. В цих даних міститься інформація щодо усіх довірителів та уся інша інформація щодо ФФС (наприклад, інформація про непродані кв.м). Ведуться переговори з ліквідатором банку для знаходження розумного компромісу з даного питання.

4.💥Інвентаризація ЖК «Патріотика» вже завершена, майже усі акти інвентаризації будинків підписано. Найближчим часом буде ініційовано укриття придатних до використання матеріалів від погодних умов. Для цього необхідна буде допомога активних інвесторів кожного будинку. Слідкуйте за деталями в групах своїх будинків.

На ЖК «Еврика» залишилось інвентаризувати ще близько 10 будинків.

5.💥Незаконне вивезення піску річкового з території Осокорків Центральних було зупинено. Так, було заблоковано шлях, яким рейдери вивозили пісок з даної території.

Додатково наразі там цілодобово чергує охорона Комунального підприємства КМДА «Муніципальна варта», створена відповідна інфраструктура.

Також, ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» 15.03.2021 року було подано звернення до народного депатутата Кучеренка О.Ю. щодо даної проблеми з проханням посприяти у вирішенні ситуації (скан-копія звернення додається нижче).

За фактом даного звернення ГО депутатом Кучеренко О.Ю. було подано на розгляд Прем’єр-Міністра депутатське звернення з пропозицією розглянути наше звернення та посприяти у його вирішенні (скан-копія депутатського звернення додається нижче).

Дякуємо Олексію Юрійовичу за сталу підтримку інвесторів банку «Аркада» протягом останнього року!

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *