Шановні інвестори банку «Аркада»,

Вашій увазі звіт за понеділок 15.03.2021 року.

1.💥Отже, рейдерство і розкрадання піску річкового з території Осокорків Центральних зупинено. Наразі територія перебуває під охороною ГО «Муніципальна охорона» та КП «Муніципальна варта», сьогодні взаємовідносини вже мають бути оформлені юридично. Також, здійснюються додаткові дії щодо фізичного унеможливлення доступу великовантажної техніки для вивезення піску.

2.💥Вчора Міністерством юстиції України було здійснено державну реєстрацію Громадської спілки «Дирекція з добудови» (код ЄДРПОУ 44144405). Усіх вітаємо з новим етапом!

3.💥Вчора відбулася зустріч з компанією SG (були присутні Молчанова В.Б. та Соколовський Е.С.). Тема зустрічі – обговорення можливих ризиків подальших дій щодо корпоративних прав на компанії-забудовники.

Так, було повідомлено, що фінансовий аудит фактично не відбувся у зв’язку з ще не переданими даними від АТ АКБ «Аркада» новому управителю ФФС (зокрема, існує найголовніше питання, чи є в наявності вільні кв.м. на суму близько 3 млрд грн) та у зв’язку з відсутністю більшої частини первинної бухгалтерської документації забудовників. Також, існують ризики, пов’язані з дотриманням податкового законодавства попередніми власниками компаній.

Було озвучено основні фінансові дані аудиту:
дефіцит бюджету ЖК «Еврика» – 2 млрд 82 млн грн, ЖК «Патріотика» – 987 млн грн.
близько 600 млн кредиторської заборгованості перед третіми особами, частина з якої теоретично може бути пред’явлена до стягнення з забудовників
⁃ близько 200 млн грн – векселі, які відсутні, але які можуть бути пред’явлені до виконання компаніями-забудовниками.

Учора на зустрічі компанією SG було запропоновано прийняти спільне рішення щодо переоформлення корпоративних прав на компанії-забудовники, враховуючи вищезазначені ризики. Інвестори на зустрічі одноголосно погодили необхідність переоформлення найближчими днями корпоративних прав на компанії-забудовники з Паливоди К.В. на Громадську спілку «Дирекція з добудови» (окрім ТОВ «Контактбудсервіс», де ГС «Дирекція» буде лише співвласником), оскільки без цього початок будівництва найближчим часом практично неможливий.

4.💥Учора представником Паливоди К.В. було передано інвесторам лист-звернення з викладеною у ньому позицією щодо завершення аудиту і передачі корпоративних прав. Лист буде викладено для огляду незабаром.

5.💥Крім того, компнією Stolitsa Group напрацьовано і розглянуто варіанти додаткового залучення коштів для пришвидшення будівництва. Найбільш прийнятним варіантом визначено викуп квадратних метрів ПрАТ «Українська фінансова житлова компанія». Наразі з даного приводу ведеться діалог з Міністерством фінансів України.

6.💥Сьогодні буде готовий черговий план забудови території Осокорків Центральних, який буде презентований компанії SG. У разі схвалення проекту, його незабаром буде презентовано і широкому загалу. Після затвердження проекту відразу планується розпочати будівельні роботи.

Крім того, для попереднього облаштування вулиці Колекторної оголошується збір будівельного сміття зі всього Дарницького району чи міста Києва (бита цегла, бетон, будівельні суміші і т.д). Усе будівельне сміття буде подрібнено/перероблено на місці і використано при опорядженні території між ЖК «Патріотика» та ЖК «Патріотика на озерах». За деталями прохання звертатися до будь-якого учасника Об’єднаного Активу.

7.💥Будівництво на ЖК «Патріотика» та ЖК «Еврика» розпочинатиметься одночасно з ЖК «Патріотика на озерах». Усіма сторонами також було погоджено, що першими пріоритетними будинками будуть будинки високого ступеню готовності для якнайшвидшого їх введення в експлуатацію.

Графіки будівництва по усім будинкам буде презентовано вже на цьому тижні.

8.💥Виробництво заводу ДБК-3 вже запущено і готове працювати на повну потужність, виготовляючи замовлення по панелям у разі достатнього фінансування.

9.💥Найближчим часом відбудеться засідання регулятора НКРЕКП щодо ситуації з попередньою відмовою ДТЕК від зобов’язань будівництва електропідстанції ПС 110/10 «Аркада». Упевнені, питання буде позитивно вирішено на користь інвесторів та забудовника Stolitsa Group.

10.💥Сьогодні відбудеться зустріч компанії SG з представниками 16 і 22 будинків ЖК «Патріотика» щодо оновленого плану забудови ЖК «Патріотика», завтра – з будинком №26 ЖК «Патріотика» щодо його заселення.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *