1.💥Нижче викладаємо для огляду протокол №8 засідання Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва від 21.12.2020 року.

Просимо усіх інвесторів ознайомитись з п.1.1 даного протоколу.

На понеділок 25.01.2021 року призначено наступне засідання Міжвідомчої робочої групи, на яке, серед інших, буде винесено і наше питання (у першу чергу – щодо державної підтримки та фінансування), про що було домовлено на зустрічі Об’єднаного Активу з заступником Міністра внутрішніх справ та Молчановою В.Б. у понеділок 18.01.2021 року. Порядок денний буде надано для ознайомлення трохи згодом.

2.💥Вчора 21.01.2021 року відбулася робоча зустріч Об’єднаного Активу з Фінансовою компанією «Гарант Капітал» (в особі Прокопенка О.Ю.).

ФК «Гарант Капітал» підтверджено намір в якомога більш стислий час перевести на себе ФФБ «Патріотика» та «Еврика» з усією документацією, що займе певний час (дані по довірителями в електронному вигляді очікуються в лютому, завершення передачі паперових справ кожного окремого довірителя очікується не пізніше червня місяця цього року). З цією метою зараз тісно комунікують з ФГВФО та НКЦПФР.

Нагадуємо, що рішення суду щодо зміни управителя ФФБ «Патріотика» вступило в законну силу. По рішенню щодо зміни управителя ФФБ «Еврика» є сподівання, що апеляційного оскарження також не буде, і рішення набере законної сили найближчим часом.

Управитель Фондів фінансування будівництва «Патріотика» та «Еврика» включений ФГВФО в список кредиторів ліквідаційної маси банку АТ АКБ «Аркада», розмір вимог наразі уточнюється.

ФК «Гарант Капітал» вітає рішення компанії Stolitsa Group виступити нашим новим забудовником, завершила коригування проекту Меморанудму в частині, що стосується ФК, та готова підписувати Меморандум найближчим часом.

Фонди фінансування будівництва «Патріотики» та «Еврики» залишаться окремими і під управлінням ФК «Гарант Капітал».

ФК «Гарант Капітал» підтвердив, що на сьогодні ФФБ «Еврика» та «Патріотика» – пусті (кошти на рахунках відсутні).

Фінансова компанія не збільшуватиме розмір відсотків та комісій управителя (1.9% за управління коштами ФФБ; 5% за відступлення права вимоги і т.д.). Комісія за перерахування коштів забудовнику становитиме не більше 1%.

Обговорили ситуацію, коли довіритель здав свій об’єкт інвестування на реалізацією АТ АКБ «Аркада», здав свідоцтво та був відкріплений від реєстру довірителів ФФБ. Таким довірителям, скоріш за все, новий управитель піде назустріч і узгодить прикріплення того ж об’єкту інвестування за відповідним довірителем.

Час відновлення здійснення усіх операцій новим Управителем поки що не відомий, це залежить від строку передачі всіх даних усіх довірителів та інвентаризації, яку ФГВФО планує завершити до кінця лютого.

Наразі відбувається зміна структури власності ФК «Гарант капітал» з 11 засновників до 2 на вимогу НКЦПФР.

Наразі, команда нового Управителя ФФБ готова до прийняття всіх справ та відновлення усіх робіт.

3.💥Учора відбувся черговий візит керівника проекту ЖК «Еврика» Марковича К.М. на будинки №16 та №17. Наступний візит відбудеться в понеділок 25.01.2021 року та стосуватиметься будинків №19, №20, №22. Представники будинків присутні про оглядах відповідного будинку та доноситимуть інформацію кожному будинку про результати огляду.

4.💥Відбулось зібрання представників будинків ЖК «Патріотика» та ЖК «Патріотика на озерах», для обговорення оновленого проекту ЖК. Усі представники будинків мали змогу висловити власну позицію та надати пропозиції. Наразі усі пропозиції зібрані, сьогодні будуть консолідовані та надані усім до ознайомлення. Також, дані пропозиції сьогодні будуть передані компанії SG на розгляд.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

1 thought on “Звіт Об’єднаного Активу інвесторів за останні декілька днів

  1. Когда же хоть какой то сдвиг будет по недостроям, которые только прибавляются уже не только в г. Киеве но уже и в г. Харькове ? геращенко пусть принимает до”відома! А возвращает деньги прокрученные АКБ “Аркадой” в не известном для доверителей направлении, а возвращает их на счета новых управителей ФФБ. Это обязанность полиции в ходе расследования уголовных дел!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *