Шановні інвестори,

Вашій увазі звіт Об’єднаного Активу за понеділок 22.03.2021 року.

1.💥Відбулось засідання Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва. Нижче буде прикріплено порядок денний засідання.

На засіданні з нашого питання доповідали Молчанова В.Б. та представник інвесторів Щербаков В.О. Так, було підсумовано основні моменти, що потребують вирішення та проінформовано про стан справ:

Завершується підписання Меморандуму усіма сторонами, найближчим часом цей процес буде завершено (детальніше буде написано нижче).

Публічно оголошено та підтверджено дату публічного підписання Меморандуму та проведення брифінгу – 07 квітня 2021 року.

Найближчими днями очікується рішення суду про арешт піску річкового на ж/м Осокорки Центральні для унеможливлення протиправного його вивезення. Разом з тим, вже зараз здійснено усі необхідні заходи щодо перешкоджання вивезення піску, здійснюється цілодобова охорона.

⁃ Предметно розглядається можливість державної фінансової підтримки добудови об’єктів «Аркади».

2.💥 Відбулася відеоконференція за участі Голови НБУ Шевченка К.Є. та компанії SG (за участі Молчанової В.Б.). Було домовлено про спільне розроблення моделі фінансової підтримки з боку держави компанії SG при добудові об’єктів «Аркади». Розглядається пільгове кредитування або викуп великої кількості квадратних метрів державою. Протягом наступних 2 тижнів таку модель буде розроблено та передано на узгодження усім відповідальним сторонам.

3.💥Меморандум підписано майже усіма сторонами. Сьогодні його було передано на підпис до Міністерства розвитку громад та територій. Завтра Меморандум буде передано до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Попередньо, на цьому тижні має повністю завершитись його підписання усіма сторонами (за виключенням ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі», хоча ми все ще сподіваємось на їх конструктивну позицію).

4.💥Сьогодні стали ще на крок ближче до переходу корпоративних прав на компанії Паливоди К.В. до ГС «Дирекція з добудови». Найближчими днями процес переходу має бути завершено, а зміни – відображено в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

5.💥Найближчим часом очікуються графіки будівництва по будинкам з запланованими термінами введення в експлуатацію. При наявності інформації одразу інформуватимемо вас.

6.💥Проблему з передачею АТ АКБ «Аркада» новому управителю електронних баз даних разом з програмним забезпеченням найближчим часом буде вирішено, діалог з даного питання налагоджено.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

2 thoughts on “Звіт Об’єднаного Активу за понеділок 22.03.2021 року

  1. ОЧЕНЬ ПЛОХО ЧТО ПЕРЕСТАЛИ ТРАНСЛИРОВАТЬ ЗАпИСЬ этих заседаний. На записи видно много нюансов, которые из сухого протокола не увидишь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *