Шановні інвестори,

Надаємо Вам новини останніх днів:

1.💥Можемо констатувати, що угода про зміну власників компаній, що належали Паливоді К.В., ЗАВЕРШЕНА. Відсьогодні, компанія Stolitsa Group фактично є нашим новим забудовником.

Позавчора було нотаріально оформлено акти приймання-передачі часток в даних компаніях. Вчора було подано документи на реєстрацію змін в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Сьогодні дані зміни вже були відображені в реєстрі.

Даним кроком було вирішено величезну юридичну проблему статусу компанії SG, Дирекції та усіх інвесторів «Аркади». Вітаємо усіх з вирішенням даної проблеми!

Отже, Громадська спілка «Дирекція з добудови» стала учасником (власником корпоративних прав) :

 1. ТОВ «Будеволюція» (код 34284328)
 2. ТОВ «Аркада-Будівництво» (код 34882504)
 3. ТОВ «Нові будівельні матеріали» (код 32843212)
 4. ТОВ «Фірма «Девелопер» (код 25413476)
 5. ТОВ «Торг-Буд-Партнер» (код 39634258)
 6. ТОВ «НМТ Інвестментс» (код 33234889)

Власником ТОВ «Контактбудсервіс» (код 32962703) виступила компанія Stolitsa Group в особі ТОВ «Інвест Сістем Груп» (код 40354738).

2.💥Меморандум на сьогодні було підписано наступними сторонами:

⁃ Міністерство внутрішніх справ України
⁃ Міністерство розвитку громад та територій України
⁃ Виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація)
⁃ Молчанова Владислава Борисівна
⁃ Товариство з обмеженою відповідальністю «СТОЛИЦЯ ГРУП»
⁃ Громадська організація «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»
⁃ Ісаєнко Дмитро Валерійович
⁃ Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Гарант Капітал»
⁃ Товариство з обмеженою відповідальністю «ДОМОБУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «ФУНДАМЕНТ»

Завтра підписання Меморандуму планується Службою безпеки України та Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

Таким чином, нацближчими днями процес підписання Меморандуму, вірогідно, буде завершено і 07 квітня, як і заплановано, буде проведений офіційний прес-брифінг.

3.💥Щойно відбулася зустріч в банку «Аркада» за участі заступника голови ФГВФО Білай О.С., ліквідатора банку Луньо І.В., представників управителя ФК «Гарант Капітал», технічних спеціалістів та довірителів.

Завтра буде завершено передачу основної поточної документації по ФФСам та судові справи.

На подальше домовились про наступне:

⁃ Управитель ФК «Гарант Капітал» вже дав електронну форму, за якою банк має передати заповнені бази даних. Дана форма має близько 120 позицій для інформації. На завтра призначено зустріч за участі розробника програмного забезпечення, банку та нового управителя, на якій буде визначено строк, за який банк зможе надати повністю заповнені форми. Дана домовленість про строк буде закріплена протоколом зустрічі.
⁃ Приблизно у строк до 2 місяців буде здійснена передача усіх особових справ довірителів
⁃ Найближчим часом буде здійснена передача звітності забудовників управителю (акти КБ-2, КБ-3 та інша документація)
⁃ Усі питання тепер будуть на безпосередньому контролі ФГВФО. Всі сторони домовились про плідну співпрацю та продуктивну взаємодію. Проблем з комунікацією більше не має бути.

4.💥Сьогодні о 17:00 відбудеться презентація компанією Stolitsa Group попередніх будівельних графіків добудови всіх будинків нашого ЖК. Одразу зауважуємо, що це лише попередні та орієнтовні графіки, які можуть коригуватися в бік зменшення строку добудови в залежності від фінансування (переважно, від обсягів продажу об’єктів на Осокорках Центральних та державної підтримки).

Презентація буде транслюватися на офіційній сторінці Об’єднаного Активу в Facebook: https://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi/

Презентація графіків добудови компанією “Столиця груп”

5.💥Сьогодні отримали відповідь від Міністерства фінансів України на звернення Громадської організації «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» щодо фінансової підтримки державою компанії Stolitsa Group. Відповідь надаємо нижче.

6.💥На Осокорках Центральних вчора розпочались роботи з облаштування під’їзду до будівельного майданчику. Роботи велись цілодобово і проводяться зараз.

Щойно з’явилась інформація щодо початку перешкоджання законним діям забудовника з боку псевдоактивістів, які представляються ГО «Екопарк Осокорки». В соціальних мережах вони почали розміщувати заклики до незаконних дій: https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/permalink/3847976918630584/

Слідкуйте за подальшими анонсами Об’єднаного Активу. Ми не дозволимо деяким псевдоактивістам перешкоджати законному будівництву та ставити під загрозу долі тисяч сімей інвесторів «Аркади».

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

2 thoughts on “Новини за 25.03.2021

 1. Вот читаю информацию на этом “официальном” ресурсе и не могу понять то ли чего то не договаривают, то ли манипуляция идёт.
  За 20.03 просто 100 % утверждение, в СБУ подписали Меморандум (читайте сами – https://investors.in.ua/date-of-briefing-annoncement-20-03-2021/)
  ..А сейчас, на 25.03, информация что СБУ собирається завтра уже подписывать. Как так? ВЫ либо вообще ничего не озвучивайте, либо передавайте людям достоверную информацию..”представители” инвесторов как ни как или уже продажнный ресурс 4й власти ?
  Спасибо.

 2. Срасибо за обратную связь. Удивлён, что не заманили “негативный” коммент.
  Приношу публично извинения за дискредитацию и свои домыслы (это все от избытка достоверной информации)
  Но, вывод напрашивается, если ВАМ так передают информацию, значит ТАМ что-то мУтят. Вопрос только, это не компетентность сотрудника или отсутствие политического желание..
  В любом случае спасибо и надеюсь на оперативную и точную информацию.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *