Друзі!

💥Отже, вчора відбулась презентація графіків будівництва кожного з будинків наших об’єктів компанією Stolitsa Group (трансляція презентації: https://fb.watch/4tikWaN-GS/).

💥Одразу хочемо наголосити, що дані графіки (нижче буде приведено їх скан-копію) є попередніми та підлягатимуть коригуванню в залежності від того, чи буде фінансова підтримка з боку держави.

💥За умови надання такої підтримки, терміни графіків будуть значно скорочені.

💥Варто зауважити, що вірогідність отримання такої підтримки оцінюється, як висока. Наразі основне завдання – спільно з новим управителем і забудовником розробити конкретну пропозицію для держави щодо викупу квадратних метрів чи прохання щодо надання пільгового кредитування.

💥Наразі вже офіційно маємо нового управителя, нового забудовника (корпоративні права на забудовників вже перейшли до Stolitsa Group), тому тепер є можливість повноцінно впливати на ситуацію. Наразі компанія SG спільно з НБУ та Міністерством фінансів України розглядає варіанти можливої взаємодії. Найближчими тижнями буде розроблено стратегію такої взаємодії.

💥Виключно після повного розуміння найоптимальніших варіантів державної підтримки усі інвестори мають згуртуватися та донести державі своє прохання про фінансову допомогу новому забудовнику.

💥Просимо не панікувати та не влаштовувати баталії між ЖК та окремими будинками. Зараз, як ніколи, нам важливо залишатись згуртованими та виступати єдиним фронтом. Тільки так ми досягнемо результату і прискоримо добудову наших ЖК.

‼️💥🔥💥‼️
Окрім того, у зв’язку з великою кількістю запитань інвесторів, Об’єднаний Актив оголошує про проведення прямого ефіру сьогодні 26.03.2021 року о 19:30 год. Трансляція відбуватиметься на сторінці ОА в Facebook.

Стрім прямого ефіру можна подивитись за посиланням:

https://www.facebook.com/watch/live/?v=720178528649445&ref=watch_permalink

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

2 thoughts on “Новини за 26.03.2021

  1. По графику жду позитивное та оптимальное решение,что касается дом без ремонта , мне кажется что для всех будет идеально, если застройщик панельные дома будет сдавать “под ремонт”. Спасибо за понимание.

  2. Підтримую пропозицію здачі будинків “з оплряджкнням”, які передбачені договорами першого забудовника (Аркада).
    По-перше, частина квартир недобудованих будинків “з оплряджкнням” вже “отримали” певні ремонтні заходи (наявні лінолеум, стяжка і тп), а решта – голі плити. Чи буде це справедливо по відношенню до “сусідів” одного будинку, наприклад? Виходить кошти вностли рівноправно, а якість інвестованого об’єкту суттєво погіршуються.
    По-друге, новий забудовник березня на себе зобов’язання “плпередників” а за це винагорода – 176 Га під забудову. Непоганий проєкт в умовпх відсутності землі в місті Києві під такі потреби.
    Побажання – залишити оплрядження квартир, де це передбачено,
    ДЯКУЮ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *