Шановні друзі!

25 березня 2021 року в ефірі 24 каналу вийшла програма “6/9”, в рамках якої ведучі Артем Овдієнко та Дар’я Кудімова обговорювали протест під Офісом Президента і торкнулися, зокрема, питання протесту інвесторів колишнього банку Аркада.

Скандальна передача 24 каналу

В ефірі ведучі з насмішкою розповідають про ніби-то пусті намети інвесторів Аркади, які їм не подобаються, і натякають на ніби-то замовний характер і проплаченість протесту.

Для нас, інвесторів колишнього банку Аркада, такі заяви виглядають не лише обурливими, але і ганебними з боку представників так званої 4ї влади.

Нагадаємо, на сьогоднішній день мирний протест інвесторів колишнього банку Аркада триває 302 доби! Лише вдумайтеся в цю цифру!!!

Проблема банку Аркади зачепила більш ніж 11 тисяч родин. Серед нас є воїни АТО, переселенці, люди з інвалідністю, багатодітні родини. Весь цей час інвестори, які виявилися заручниками бездіяльності української влади та незаконних схем посадовців банку, вимушені відстоювати своє право на уже оплачені квадратні метри. На сьогодні, протест інвесторів колишнього банку Аркада є найтривалішим мирним протестом в історії сучасної України.

За цей час було проведено величезну кількість пікетів та флешмобів під різноманітними органами влади, збиралися багатотисячні мітинги, кілька разів перекривалася вулиця Хрещатик. Ми написали сотні листів, вимушені були самостійно захищати піски від рейдерів…

І після цього пані, яка гордо називає себе журналісткою, говорить про пусті намети, навіть не знайшовши 5 хвилин часу, щоб зайти в середину і поспілкуватися з черговими… Напевно, це показує “надзвичайно високий рівень професіоналізму” та дотримання принципів журналістської етики, зокрема, “об’єктивного донесення інформації до суспільства”?

Дивно, що в своєму інтерв’ю каналу 24 Дар’я розповідала про те, як переймається проблемами людей і про те як ніби-то переживає за них. На практиці, в ситуації інвесторів колишнього банку Аркада, бачимо кардинально інше ставлення і абсолютне небажання розібратися в ситуації і донести об’єктивну інформацію.

Коментарі ведучих телеканалу ми, 11 тисяч родин інвесторів колишнього банку Аркада, розглядаємо як принизливі і вимагаємо від 24 каналу публічного вибачення.

Більше того, ми звертаємося до представників Комісії з журналістської етики з проханням розібратися в ситуації та дати свою оцінку діям журналістів 24 каналу, Дар’ї Кудімової та Артема Овдієнка.

1 thought on “Інвестори колишнього банку Аркада висловлюють обурення з приводу заяви журналістів 24 каналу

  1. Артем Овдієнко та Дар‘я Кудімова, Ви не журналісти! І ніколи не станете журналістами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *