Шановні інвестори,

Вашій увазі короткий звіт за останні дні.

1.💥Учора деякими інвесторами було розповсюджено недостовірну інформацію щодо того, що компанія Stolitsa Group (або підконтрольні їй юридичні особи, чи діючі забудовники наших об’єктів) нібито зверталися з заявою про кредитування до банківської установи, але їм було відмовлено.

Сьогодні зранку від компанії SG було отримано категоричне спростування даної інформації. Таким чином, з усією впевненістю заявляємо про неправдиву інформацію щодо «відмови в кредитуванні SG» та закликаємо не розповсюджувати дану недостовірну інформацію.

Наразі ведуться предметні переговори з НБУ та Міністерством фінансів України щодо моделі державної фінансової підтримки нашого нового забудовника. Найближчим часом таку модель буде розроблено, узгоджено та презентовано і усі разом (компанія SG, управитель ФК «Гарант Капітал» та інвестори) наполягатимемо на впровадженні даної моделі.

2.💥Останніми днями лунають поодинокі заклики щодо проведення мітингів.

Зазначаємо, що наразі позиція компанії SG та Об’єднаного Активу полягає в тому, що мітинг на даному етапі є недоцільним та може завдати шкоди переговорам, що ведуться щодо державного фінансування.

Окрім того, усі мітинги, які були організовані ОА, мали конкретні цілі та мету. Наразі модель державної підтримки лише формується, а тому ні компанія SG, ні ОА не вбачає доцільним проведення вуличних протестів без будь-якої мети.

Окремо закликаємо осіб, що керуються лише власними піар-інтересами, не дезінформувати інвесторів з метою «розхитати» ситуацію та скористатись цим в особистих цілях.

Також, нагадуємо про запровадження суворих карантинних обмежень у зв’язку з підвищенням кількості захворювань на Covid-19 та обмеженнями, пов’язаними з цим.

3.💥Наразі компанією SG завершується формування оновлених графіків з урахуванням зауважень та пропозицій інвесторів. Вже на цьому тижні буде презентовано оновлені графіки, з якими кожен зможе ознайомитись. Анонс презентації буде викладено одразу після призначення дати та часу компанією SG.

4.💥 З початком підготовчих робіт до будівництва наших об’єктів знову почало з’являтися багато «доброзичливців», котрі усіляко намагаються дискредитувати наш протест, а тепер і нашого нового забудовника Stolitsa Group. Як от, наприклад, нещодавній допис даного псевдоексперта, посилання на який буде нижче.

Інформаційний фронт – надзвичайно важливий для нас, а тому не можна дозволяти деяким персонажам переходити межу.

Таким чином, пропонуємо усім інвесторам згуртуватися і поскаржитись на даний маніпулятивний пост.

На сторінці цього «діяча» є ще дописи про нашу ситуацію, а тому, якщо маєте час – можна висловити свою позицію і під ними. Нас дуже велика кількість і разом ми – неймовірна сила!

https://www.facebook.com/100007761677947/posts/2940391622896198/?d=n

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *