Шановні майбутні сусіди!

Наразі, поки триває підготовка до брифінгу, а в чатах гаряче обговорюють болючу для інвесторів тему черговості та строків добудови, нагальним питанням залишається питання охорони наших будівельних майданчиків.

Як ви знаєте, в поточному місяці Stolitsa Group уже взяла на себе частину витрат, оплативши послуги охоронних компаній, які охороняють будмайданчики ЖК “Еврика”, “Патріотика” і “Патріотика на озерах”, проте на інвесторах поки що залишається питання збору коштів на оплату електроенергії та роботи патрульних.

Саме поєднання сил патрульних (серед яких виключно інвестори або члени родин інвесторів Аркади) і охорони забезпечило ефективність та контроль за безпекою наших будівельних майданчиків. Більше того, допомогло зберегти майно і матеріали, що залишилися після призупинки будівництва.

Їхня робота часто непомітна, проте лише в цю субботу (27.03.2021) вдалося зупинити 2 спроби незаконного проникнення на будівельний майданчик з метою крадіжки. Одну з осіб, яких було затримано патрульними, ви можете бачити на фото.

Від імені усіх інвесторів Аркади висловлюємо вдячність за пильність та уважність на сторожі нашого спільного майна!

З огляду на це, просимо більш активно брати участь у зборі коштів на оплату патрульних, електроенергії і наметового.

💥Наразі закінчується резерв для сплати послуг патрульних та забезпечення наметового містечка, тому просимо всі платежі пріоритетно направляти на картку Олени Брус. Саме з картки відбувається розрахунок з патрульними та на потреби наметового містечка.

💥Кошти на утримання патрульних та функціонування наметового містечка біля КМДА, а також оплату електроенергії в рекомендованому розмірі – 200 грн/місяць Ви можете сплачувати за наступними реквізитами:

🔥Картка МоноБанку – 4441 1144 4427 8715, Олена Брус.

🔥Картка для іноземних платежів – 5375 4188 0612 3790 (IBAN
UA 81 322001 00000 2620 6312 8816 20), Olena BRUS

💥Всі витрати та цільове використання коштів Ви маєте можливість проконтролювати у зведених звітних таблицях.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *