1.💥Те, що найбільше вчора сколихнуло чати – відкладення Господарським судом міста Києва розгляду справи №910/14860/20 за позовом ТОВ “БМК Тріада”, ТОВ “Компанія “Гранд-Агро”, Українсько-американсько-швейцарського ТОВ “Канком”, ТОВ “Промспецкомлексез” до АТ АКБ «Аркада», треті особи – ТОВ «ФК «Гарант Капітал», ТОВ «Аркада-будівництво», НКЦПФР, ФГВФО про зміну управителя Фонду фінансування будівництва виду А «Еврика». Розгляд справи здійснюється в порядку загального позовного провадження, яке передбачає обов’язковість стадії підготовчого провадження та розгляду справи по суті. Представництво інтересів позивачів та третьої особи ТОВ «ФК «Гарант Капітал» здійснюється одним адвокатом.

Наступним повідомляємо, що з приводу вчорашнього судового засідання спілкувалися з майже усіма учасниками даного судового процесу.

Вчора відбулося судове засідання, в ході якого було закрито підготовче провадження, однак розгляд справи було відкладено з причини неявки позивачів (представника позивачів) та призначено справу до розгляду на 12.01.2021 року. Нагадуємо, що в даному судовому процесі відповідачем АТ АКБ «Аркада» було подано заяву про визнання позову, а тому у суду є всі підстави для задоволення позовних вимог вже 12.01.2021 року.

При цьому, у ході вчорашньої розмови ТОВ «ФК «Гарант Капітал» запевнило, що в жодному разі не відмовляється від своїх намірів стати новим управителем ФФБ «Еврика». Тому причини для хвилювання з даного приводу точно відсутні, вчорашнє відкладення розгляду справи було суто технічним процесуальним моментом.

2.💥Також інформуємо, що вже в понеділок 28.12.2020 року вступає в законну силу рішення Господарського суду міста Києва у справі №910/14861/20 щодо зміни управителя Фонду фінансування будівництва виду А «Патріотика». Апеляційну скаргу ніхто із учасників справи станом на сьогодні не подав.

3.💥Вчора була чергова комунікація з компанією Stolitsa Group та особисто з Молчановою В.Б. Компанія активно вивчає ситуацію та проводить зустрічі з особами, що уповноважені та мають можливості сприяти вирішенню нашої проблеми.

Наразі найголовніше питання – перехід корпоративних прав на компанії-забудовники від колишнього бенефіціарного власника до нового забудовника та перейняття новим забудовником всієї документації (проектної, кошторисної та технічної). Для цього ведеться діалог з колишніми та діючими представниками компаній-забудовників під управлінням банку «Аркада» та колишнім власником банку Паливодою К.В.

4.💥Вчора ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» було підписано договір поруки за зобов’язаннями ТОВ «Аркада-Будівництво» за споживання електроенергії на конкретно визначену суму.

Вчора ж з рахунку Громадської організації «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» на рахунок ДТЕК (ТОВ «Київські енергетичні послуги») було сплачено кошти в сумі 75327.88 грн. за спожиту електроенергію в листопаді 2020 року (додаємо квитанцію нижче).

Даною дією вдалося не допустити відключення від електропостачання весь ЖК «Еврика» та ЖК «Патріотика на озерах». До кінця грудня необхідно буде сплатити за спожиту електроенергію в грудні. У зв’язку з цим вже сьогодні змушені будемо оголосимо додатковий збір коштів на електропостачання.

5.💥Об’єднаним Активом було зібрано пропозиції та розроблено Меморандум з ТОВ «Stolitsa Group», ТОВ «ФК «Гарант Капітал» та іншими сторонами щодо вирішення нашої ситуації. Надаємо текст даного Меморандуму на обговорення.

6.💥Вітаємо усіх зі святом Різдва, бажаємо вам тепла та затишку в ваших нових оселях вже незабаром!

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *