Друзі!

Вашій увазі звіт за останні кілька днів. Важливих новин буде дуже багато, поїхали!

1. Дякуємо всім і кожному, хто прийшов/приїхав на мітинг 28.09.2020 року! Було, як завжди, МЕГА! Тільки разом ми сила, і тільки разом ми зможемо нарешті вирішити цю ситуацію і закрутити крани на всіх наших об’єктах! Результатів від МЕГА-мітингу більш, ніж достатньо!

2. Вчора, 29.09.2020 року юридичними особами-довірителями ФФБ було подано 2 позови до Господарського суду міста Києва про зміну управителя Фондів фінансування будівництва з АТ АКБ «Аркада» на фінансову компанію «Гарант Капітал», яка була запропонована ХК «КиївМіськБуд»! Вчора ж було здійснено авторозподіл поданих позовних заяв і визначено номери справ та суддів:

💥ФФБ «Патріотика»: справа №910/14860/20, суддя Стасюк С.В.

💥ФФБ «Еврика»: справа №910/14861/20, суддя Баранов Д.О.

Позови подавалися від юридичних осіб-довірителів для того, щоб справа була підсудна Господарському суду міста Києва, а не Печерському районному суду міста Києва (як це було б у випадку позовів від фізичних осіб). Це пришвидшить розгляд даних справ та зробить його більш конструктивним.

Планується, що справи будуть розглянуті у строк не більше 2 місяців (звісно, краще швидше).

Справи супроводжуватимуть адвокати ХК «КиївМіськБуд». Разом з ними ж ми і готували позови.

З усіма сторонами даного судового спору проведені конструктивні перемовини та досягнуто згоди щодо того, що заперечень проти зміни управителя не буде.

Отже, вчора зроблено величезний крок вперед щодо переходу наших об’єктів від Аркади до КиївМіськБуду! Усіх вітаємо з цією подією!

3. Одразу після мітингу нам зателефонував Київський міський голова Кличко В.В. та повідомив, що 28.09.2020 року було направлено письмове доручення ХК «КиївМіськБуд» про проведення аудиту наших об’єктів. Найближчими днями нам буде надано копію даного письмового доручення.

Також, домовились з Віталієм Володимировичем про конструктивний діалог та зустріч найближчим часом.

4. Вчора указом Президента України було створено Координаційну раду при Президентові України з вирішення проблемних питань у сфері містобудування: https://www.president.gov.ua/documents/4132020-35181.

Більше деталей відносно роботи даної Координаційної ради ми повідомимо вже згодом, очікуйте.

5. Позавчора після МЕГА-мітингу відбулася зустріч з керівництвом НКЦПФР (заступник Голови та директор юридичного департаменту). Вони були вражені нашим мітингом. Їх позиція щодо зміни управителя в суді буде скоріш за все наступною – не будуть ні наполягати на задоволенні, ні заперечувати проти позову, а будуть покладатися на розсуд суду (що також непогано). Продовжуємо проводити з ними перемовини, щоб даний державний орган зайняв конструктивну позицію відносно зміни управителя та відносно регулювання і контролю за новим управителем після передачі йому наших ФФБ.

6. Найближчими днями відбудеться зустріч з керівництвом ФГВФО. Серед питань для обговорення – позиція ФГВФО в суді по зміні управителя; початок процедури ліквідації банку «Аркада»; питання кредитного портфелю банку (пролонгація дії зниженої відсоткової ставки та питання продажу кредитного портфелю банку). Про результати відразу відзвітуємо.

7. Попередньо, в наступний понеділок 05.10.2020 року відбудеться чергове засідання Міжвідомчої робочої групи при КМУ. Про результати відзвітуємо.

8. Вчора відбулася зустріч зі слідчим по кримінальному провадженню по банку «Аркада» Согайком І.В. Найближчим часом, скоріш за все, усі кримінальні провадження будуть об’єднані в одне. Домовились про написання максимальною кількістю інвесторів заяв про визнання потерпілими. При цьому, домовились, що поки що інвестори не подаватимуть цивільні позови в межах кримінального провадження для уникнення колізійної ситуації з подвійними майновими вимогами (що в подальшому може негативно позначитися на праві вимоги інвестора/довірителя до управителя ФФБ на квартиру).

Інвесторам статус потерпілого необхідний для можливості приймати активну учать в ході досудового розслідування і для формалізації свого статусу загалом. Даний статус ні до чого не зобов’язує, окрім того, що (можливо) доведеться потім один раз з’явитися в судове засідання для допиту в якості свідка. Також, визнанням максимальної кількості довірителів потерпілими ми допоможемо органам слідства в ході досудового розслідування (наприклад, для накладення арешту на майно банку/забудовників), а це також дуже важливо.

Потерпілими визнаватимуть всіх поза залежністю від схеми інвестування (договір з забудовником чи про участь в ФФБ; 100% оплата/кредит/розстрочка).

Отже, просимо від усіх максимальної участі в даному заході (написанні заяв про визнання потерпілими). Сьогодні будуть визначенні відповідальні від ОА за формування списків інвесторів для відвідування слідчих з метою заповнення документів і надані шаблони документів, які необхідно буде заповнити і прийти з ними на прийом до слідчого. Щодня буде проводитися прийом 80 довірителів (по 20 довірителів в 4 районних управліннях поліції – Голосіївське, Дарницьке, Саятошинське, Подільське). Важливо: просимо здійснювати координацію дій виключно через відповідальних осіб від ОА та з запропонованими нами документами.

9. Завтра закінчують дію договори з охоронною компанією по ЖК «Еврика». Наразі активно ведуться перемовини стосовно подальшої охорони об’єкту. Сьогодні буде остаточно вирішено питання охорони ЖК «Еврика» та запропоновано на затвердження інвесторами шляхом голосування в групі Інфо. З 01.10.2020 маємо забезпечити охорону «Еврики» вже через договір з ГО.

10. Як раніше писали, на одному з кранів ЖК «Патріотика» невідомими особами та невідомо коли було вкрадено мідний силовий кабель вагою близько 700 кг. Вчора було виявлено факт такої ж крадіжки і на одному з кранів ЖК «Еврика». Тому, для уникнення ризиків схожих ситуацій в майбутньому вчора домовились, що підрядна організація-власник кранів своїми силами та ресурсами здійснить демонтаж цих кабелів для уникнення навіть можливості такої крадіжки в майбутньому.

11. Закінчили перемовини з компаніями, що здійснюють монтаж та налаштування систем відеоспостереження. Сформовано кінцеву пропозицію, сьогодні виставимо її на розгляд і затвердження шляхом голосування вам.

12. Декілька днів тому на ЖК «Патріотика» за прикладом ЖК «Еврика» було завалено всі виїзди бетонними блоками, окрім 2 (з причин пожежної безпеки). Таким чином, обидва наші об’єкти на сьогодні фактично заблоковані (в межах можливостей).

13. Наша Громадська організація «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» налічує вже більше 2000 членів!!! Також, вчора ГО отримало статус неприбутковості, а отже тепер можемо приймати платежі на рахунок ГО без сплати за це податків. Тому, в подальшому збір коштів здійснюватиметься саме на рахунок ГО і з цього ж рахунку буде здійснюватися оплата видатків.

З повагою і впевненістю в перемозі, Об’єднаний актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *