Шановні інвестори!

Як Вам відомо, станом на сьогоднішній день 1.4 тис. інвесторів в процесі голосування підтримали необхідність встановлення системи відеоспостереження на всі ЖК в якості додаткового інструменту контролю збереження майна на будівельних майданчиках.

Даним повідомленням хочемо запропонувати на Ваш розгляд та узгодити рішення щодо централізованого встановлення системи відеоспостереження за будівельними майданчиками ЖК «Еврика» та «Патріотика».

Об‘єднаний Актив провів перемовини та екскурсійні зустрічі на всіх об’єктах будівництва із 5-ма різними постачальниками даного сервісу. Було визначено оптимальні вимоги до системи відеоспостереження (критично необхідні локації спостережень, характеристики відеокамер, відстань та термін зберігання записів).

Схеми розташування та напрямок відеоспостореження можете можете знайти в доданих файлах.

В результаті за співвідношенням вартості, якості та надійності постачальника було визначено, що найефективнішою може бути співпраця з Попко Р.А., котрий представляє ТОВ «Профітел».

За результатами перемовин, бюджет на придбання та встановлення системи відеонагляду становить:

1) ЖК «Еврика» (5 локації, що становить 10 камер спостереження) – 117 тис. 715 грн.;

2) ЖК «Патріотика» (8 локацій, 11 камер спостереження) – 116 тис. 835 грн.

Виробник камер – всесвітньовідома компанія Hikvision. Безкоштовно надається онлайн додаток, який дозволить переглядати запис однієї відеокамери для 4-5 користувачів одночасно. Час зберігання архіву – 7 днів.

З деталями пропозиції Ви можете ознайомитись нижче в прикріпленому файлі.

Варто зазначити, що вартість обладнання та послуг залежить від курсу обміну американського долару і розрахована на день складання пропозиції. Це означає, що у випадку різкого коливання курсу іноземної валюти вартість пропозиції може змінитися.

Необхідну кількість відеокамер постачальник зможе забезпечити та встановити поступово протягом 2-х тижнів.

З нашого боку потрібно забезпечити своєчасне фінансування та локації для встановлення системи відеонагляду (в житлових будинках, де є Інтернет та живлення).

Важливо! Оплата встановлення системи відеонагляду буде одноразовою. Пропонований розмір внеску – 200 грн з однієї квартири.

Після встановлення системи щомісячно потрібно буде сплачувати лише за Інтернет, що не становитиме значних затрат.

Отже, якщо Ви погоджуєтесь з запропонованим рішенням, то просимо проголосувати в групі «Інфо» до 21:00 01.10.2020.

За результатами голосування завтра розпочнеться процес централізованого збору коштів для придбання необхідного обладнання та старту процесу налаштування системи відеоспостереження в ЖК «Еврика» та «Патріотика».

Щодо відеоспостереження за територією ЖК «Патріотика на озерах». На жаль, наразі немає можливості встановлення камер в житловому будинку в ЖК «Патріотика» (через велику відстань якість зображення буде досить низькою), тому Об’єднаним Активом розглядається можливість узгодження з підрядними організаціями та забудовником встановлення відеокамер на кранах, що розміщуються на території ЖК «Патріотика». Бюджет цього рішення буде окремо прорахований після узгодження всіх технічних питань та дозволів.

P.S.: дякуємо всім, хто долучився до формування вимог до системи відеоспостереження та організації вибору постачальника, в тому числі Володимиру (Еврика, координатор автомітингу), Віталію Щ., Наталії Н., Юлії, Насті і всім-всім лідерам будинків.

З повагою, Об’єднаний Актив ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

1 thought on “Щодо встановлення системи відеоспостереження на території ЖК “Еврика” і ЖК “Патріотика”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *