Шановні інвестори, Вашій увазі новини останніх днів.

1.💥Учора відбулась зустріч Об’єднаного Активу з Молчановою В.Б. та керівником компанії SG Соколовським Е.С. щодо внесення коригувань в п.п. «Д» пункту 7 Меморандуму, про який ми раніше писали і який викликав хвилювання серед інвесторів.

За результатами переговорів вдалося досягнути домовленості щодо даного пункту, а саме: усі кошти, залучені від додаткових квадратних метрів (ущільнення забудови) відповідного ЖК розподіляються виключно на такий ЖК до завершення його будівництва. 10% прибутку, як і інші кошти до завершення будівництва відповідного ЖК, будуть направлятися на будівництво цього ЖК. Свій прибуток з ущільнення забудови компанія SG погоджується отримати після завершення будівництва відповідного ЖК з Частки на добудову.

Оновлений проект Меморандуму з внесеною правкою по даному пункту та деякими іншими коригуваннями, про які напишемо нижче, буде надано після отримання від представників «Столиці Групп».

2.💥Відбулася зустріч між в.о. ректора КНУ ім. Тараса Шевченка, Геращенко А.Ю., Молчановою В.Б., Соколовським Е.С. з нашого питання. Під час зустрічі налагоджено діалог та обговорено подальші кроки щодо продовження договору доручення на виконання функцій замовника між КНУ ім. Тараса Шевченка та забудовником ЖК «Еврика».

3.💥На днях відбулася зустріч заступника київського міського голови Непопа В.І. та керівника фракції «УДАР» в Київраді Білоцерківця Д.О. з представниками ГО «Екопарк Осокорки», яка пройшла, на жаль, безрезультатно через недостатнє розуміння представниками ГО «Екопарк Осокорки» масштабів біди 11 тис. сімей.

Попри це ми продовжуємо закликати ГО «Екопарк Осокорки» до спільного вирішення проблеми, до взаєморозуміння, реальної оцінки масштабів ситуації та конструктивної позиції. Від цього зараз прямо залежить доля 11 тисяч сімей.

4.💥Відбулася зустріч за участі Кличка В.В. та профільних заступників, Молчанової В.Б., Соколовського Е.С. з керівником ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» Бондарем Д.В. щодо підписання Меморандуму та зобов’язання ДТЕК побудувати ПС 110/10 «Аркада» на Осокорках за власні кошти.

Згаданий вище об’єкт було включено до «Плану розвитку електричних мереж оператора системи розподілу ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2020-2024 роки.», який був схвалений НКРЕКП в вересні 2020 року та підтриманий громадою м. Києва у відповідності з процедурою проведення відкритого обговорення.

Пунктом 3.4.7. Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №310 від 14.03.2018 р., передбачено, що План розвитку електричних мереж оператора системи розподілу ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»  після схвалення Регулятором є обов’язковим для виконання ОСР. Регулятор здійснює контроль за виконанням ОСР схваленого ПРСР.

Сподіваємось, що ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» підпишуть Меморандум та виконають вимоги Закону, а саме візьмуть на себе зобов’язання з фінансування будівництва ПС 110/10 «Аркада».

5.💥У Меморандум вчора було також внесено коригування у вигляді розширення кількості сторін-підписантів, а саме додано стороною Міністерство розвитку громад і територій та визначено обов’язки для даної сторони.

6.💥Протягом тижня очікується ескізний проект забудови ж/м Осокорки-Центральні (колишня назва проекту – ЖК «Патріотика на озерах»).

7.💥Перші графіки будівництва по будинкам очікуються вже в лютому (не по усім будинкам одразу, залежно від необхідності додаткового технічного обстеження).

8.💥Підписання Меморандуму планується найближчими днями. Залишились узгодження від декількох сторін (Міністерство розвитку громад і територій та ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі»).

‼️З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *