У вівторок відбувся традиційний огляд будинків представниками Столиця Груп на ЖК Еврика та ЖК Патріотика.

На Евриці підійшла черга висоток-монолітів, що знаходяться найближче до проспекту Глушкова. Загалом на ЖК Еврика будується вже 8 будинків за монолітно-каркасною технологією, а заплановано по проекту 10.

Повний фотозвіт з огляду тут.

Слова учасників оглядового візиту, представників будинків:

Сергій (Еврика 28):

“Добрый вечер соседи! Сегодня 02.02.2021г. состоялся осмотр 28,30,31 и 1 домов с представителем SG Кириллом Марковичем.
На осмотре 28 дома присутствовало двое наших представителей. Задача Кирилла Марковича состояла в том, чтобы в реальности проверить состояние домов с технической документацией. Он внимательно осматривал каждый из указанных домов.
Что касается нашего 28 дома, первая секция на стадии котлована, в котором изготовлен монолитный ж/б фундамент под колонны.Во второй секции изготовлен монолитный ж/б каркас с перекрытиями цокольного, первого и второго этажей. Строения первой и второй секций нашего дома в удовлетворительном состоянии, продолжать строительство можно в ближайшее время что и радует. Впечатление от осмотра осталось хорошее, надежда на достойку наших домов появилась.(фото прилагаю)”

Еврика 28

Павло (Еврика 31):
“Сьогодні відбувся оглядовий візит представника компанії-забудовника Stolitsa Group, керівника проекту Кирила Марковича на ЖК Еврика для огляду будинків №1,28,30 і 31.Основна задача керівника проекту перевірити на власні очі, що стан будинків співпадає з технічною документацію. На прикладі 31го будинку, Кирило Маркович перевірив кожен закуток – підвал, поверхи, дах, декілька разів пройшовшись по периметру. Загалом на 2секційний будинок з 5 та 6 поверхами було витрачено трохи більше ніж пів-години. Детальний звіт по сьогодняшньому візиту буде розміщений на сайті інвесторів Аркади, а от зроблені фотографії вже хочеться поскоріше завантажити і поділитися з усіма. 😚Хоч це ще далеко не відновлення будівництва, але емоції всередині дуже радісні від самого процесу огляду і хоч якогось руху на території комплексу, крім патрулювання охорони!)Надія, як-то кажуть, є! 🙏🙏🙏

Щодо стану будинку: стан хороший. Невеликі проблеми – пліснява на нижньому ряді цегли у підвалі у місцях підтоплення, заїржавіла з’єднувальна арматура монолітних плит на останніх верхніх поверхах (що не критично, можлива очистка, чи додавання додаткового армування). Будівництво може бути відновлене в будь-який час і досить швидко при достатньому фінансуванні.”

Еврика 31

Олег, (Еврика 30):

“Відбувся огляд керівником будівельного проєкту від СГ по ЖК Еврика Кирилом Марковичем будинків 1, 28, 30, 31 щодо визначення їх технічного стану та перспектив на добудову.
Стосовно 30 будинку – виготовлено свайове поле та частина ростверку і платформи під кран. Арматура на початковій стадії корозії, але якщо відновлення будівництва відбудеться протягом до року, то заміни не потребує, а буде зачищена, оброблена і придатна до експлуатації. Загальний стан будинку зрозумілий, технічних проблем у відновленні будівництва не має.
Чекаємо підписання меморандуму, завершення аудиту всього ЖК, знаходження коштів на добудову та відновлення будівництва.
Впевнений що свої проінвестовані квартири ми в решті-решт колись та отримаємо!!!”

Еврика 30

Володимир, (Еврика 1):
“По результатам осмотра дома N1.
В основном можно сказать состояние удовлетворительное. Дом сухой, крыша не протекает ( сделан временный отвод воды). Есть немного льда в подвале. Не накрыта одна из лебёдок для лифтов. Монолитные конструкции в хорошем состоянии. Но со середины дома и выше, в основном в угловых квартирах(с видом на Касияна и Конева) есть разрушения блочных внутренних перегородок.”

Еврика 1
Еврика 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *