Великі справи починаються з маленьких кроків, часто не помітних і не відчутних. Так само і простест інвесторів банку Аркада не зміг би існувати без маленьких дій сотень людей, які прагнуть отримати свої оплачені квартири. І, на нашу думку, велич цих людей применшувати не можна.

Знайомтеся: Тетяна Дмитрівна

Усі хто хоч раз був присутнім на зборах ОА знають її по мільйонах питань, критичних і часто різких, але попри стійку опозицію до дій Об’єднаного активу, вона завжди приходить на мітинги і протести. Сьогодні Тетяна Дмитрівна прийшла на чергування до наметів.

“Навіть попри бридку погоду, поважний вік, відсутність взуття по сезону і домівку десь під Києвом, що добиратись треба електричкою чи маршруткою, якщо ти маєш намір відстоювати свої права – тебе ніщо не зупинить. Значно приємніше реалізовувати свої амбіції крапаючи сотні повідомлень в чаті, лежачі на канапі, критикуючи усіх і все, але…

Панове диванні експерти, вам не соромно? Шукайте можливості а не причини.”

(с) Олександр, ЖК “Патріотика”

“На сьогоднішній допис надихнула інвесторка ЖК “Еврика”, Тетяна Дмітрівна. Ця тендітна жінка не пропустила жодного мітингу, жодного збору інвесторів, пише в чатах та займає дуже активну позицію.

Тетяна Дмитрівна заради сина та його трьох маленьких діточок, їх майбутнього у власній квартирі, переїхала з Києва в маленький будиночок в селі Баришивського району і тепер робить все, що в її силах, щоб допомогти молодої родині мати свою омріяну домівку.

В будь-яку погоду Тетяна Дмитрівна долає відстань та перешкоди, створені карантинними обмеженнями, щоб приймати участь в активностях інвесторів Аркади у боротьбі за справедливість.

Сьогодні вона приїхала на вранішню зміну чергування!
Пише Іринка, координаторка н2:

“Сказала Тетяна Дмитрівна, що вона хоч і завжди має свою альтернативну думку, але має долучитись до чергувань, бо людей все менше, а стояти за своє треба завжди!”

І ця маленька жіночка, з ранку-раннього, вже стукала у віконце нашого намета з важкими валізами, в яких вона привезла домашні страви, щоб пригостити свою зміну.

Щирі сьози на очах від враження! Приємна бесіда, на столі домашня картопля, смажена рибка, млинці та солоні томати з власного городу. Такі наші люди. Такі у них серця і душі.

Як би ми не сварилися в чатах – це тільки чати! Коли час діяти – МИ ВСІ РАЗОМ! У НАС СПІЛЬНА МЕТА!

(с) Юля, ЖК Патріотика

Ми точно знаємо, що 17 грудня Тетяна Дмитрівна на мітингу буде.

А чи будеш на ньому ТИ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *