1.Організатори: інвестори ЖК «Еврика», ЖК «Патріотика», ЖК «Патріотика на озерах».

2.Цілі мітингу:

  • Звернутись до представництв глобальних міжнародних організацій та дипломатичної установи США в Києві за допомогою та захистом законного права 13,000 українських сімей на житло, а також за допомогою у ствердженні принципів верховенства права в Україні.
  • Спонукати представництва глобальних міжнародних організацій та дипломатичної установи США в Києві в межах можливостей на міжнародному рівні вплинути на неправомірні дії в Україні в сфері інвестицій в будівництво.
  • Спонукати вище керівництво держави, Президента України Володимира Олександровича Зеленського, вжити всіх необхідних та дієвих заходів для відновлення та завершення будівництва ВСІХ будинків всіх ЖК БЕЗ ДОПЛАТ з боку інвесторів.
  • Спонукати мера міста Києва Віталія Володимировича Кличка та КМДА вжити необхідних дій для відновлення будівництва всіх ЖК, серед яких:

🔥Публічне оголошення результатів аудиту, проведеного ХК «КиївМіськБуд». Надання доступу представникам інвесторів до результатів аудиту для детального ознайомлення.

🔥Публічне призначення та оголошення нового Забудовника.

🔥Публічне оголошення обіцяного мером міста Києва 26 серпня на брифінгу в НБУ алгоритму вирішення проблеми недобудов “Аркади”;

🔥Публічне визначення та оголошення джерел фінансування будівництва всіх трьох ЖК: «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

🔥Прийняття рішення про добровільну компенсацію з бюджету міста Київ витрат ФФБ на соцінфраструктуру в розмірі 1.4 млрд.грн.

🔥Передача земельної ділянки 176 Га на Осокорках-Центральних новому забудовнику. Зобов’язати нового забудовника прибуток з проекту забудови цієї земельної ділянки використовувати в якості основного джерела фінансування будівництва всіх ЖК та гарантії завершення будівництва трьох ЖК без доплат з боку інвесторів.

🔥Вжиття необхідних дій для пошуку та повернення з метою фінансування будівництва виведених коштів з банку «Аркада», що були стягнуті у вигляді надвисоких комісійних при перерахуванні забудовнику.

🔥Складання Дорожньої карти виходу із ситуації. Підписання Меморандуму про взаємодію і співпрацю при відновленні та завершенні будівництва житлових комплексів та нежитлових приміщень, що споруджувались АТ АКБ «Аркада».

🔥Невідкладне введення в експлуатацію будинків високого ступеню готовності (ЖК «Патріотика» – №26 Львівський, №16 Асканія, ЖК «Еврика» – №14, №18, №15).

3. Завдання МЕГА-мітингу:

  • Представництвам глобальних міжнародних організацій та дипломатичній установі США в Києві висловити прохання щодо необхідності вплинути на неправомірні дії в Україні в сфері інвестицій в будівництва, звернутись за захистом нашого законного права на житло, за допомогою у ствердженні принципів верховенства права в Україні.
  • Президенту України гучно нагадати про необхідність впливу на місцеву владу та інші відповідальні органи виконавчої влади для вирішення питання щодо публічного призначення нового забудовника та надання гарантій інвесторам щодо завершення будівництва без доплат з боку інвесторів.
  • Меру міста Києва нагадати про обіцянку до 14.12.2020 публічного оголошення результатів аудиту, призначення нового забудовника та пошук джерел фінансування без доплат з боку інвесторів.
  • оприлюднити нашу кризову ситуацію перед ЗМІ за допомогою радикальних дій, а саме перекриття вулиці Хрещатик, щоб привернути увагу до неї суспільства та влади.

4. Дата, час та місце проведення мітингу: початок пішого мітингу 17 грудня 2020 року о 09:00. Збираємося на Кловський узвіз, 5

5. Програма мітингу інвесторів банку Аркада 17.12.2020 року:

5.2. Піший мітинг:

🔥09:00 – збір пішого мітингу на вул. Кловський узвіз, 5, підготовка до мітингу.

🔥09:30 – початок мітингу біля представництва Міжнародного Валютного Фонду.

🔥09:30 – 10:15 – мітинг під МВФ, виступи інвесторів.

🔥10:15 – 10:30 – піша хода мітингу від МВФ до представництва Організації Об`єднаних Націй на вулиці Кловський узвіз, 1.

🔥10:30 – 11:15 – мітинг під ООН, виступи інвесторів.

🔥11:15 – 11:40 – піша хода мітингу від ООН до Офісу Президента на вул. Банкова, 11.

🔥11:40 – 12:40 – мітинг під ОП, виступи інвесторів.

🔥12:40 – 13:00 – піша хода мітингу від ОП до КМДА на вул. Хрещатик, 36.

🔥13:00 – 18:00 – ПОВНЕ ПЕРЕКРИТТЯ Хрещатика, звернення до мера міста Києва Віталія Володимировича Кличка, виступи інвесторів.

5.2. АвтоМітинг:

🔥09:00 – збір групи АвтоМітинг на вул. Авiаконструктора Iгоря Сiкорського, 4,
біля посольства США в Україні.

🔥09:00 – 09:30 – Брендування автівок прапорами, розгортання банерів, перевірка звуку.

🔥09:30 – 10:30 – Привітання працівників посольства за допомогою клаксонів, дудок. Промова спікерів, оголошення звернень та прохань інвесторів.

🔥10:30 – Передача офіційного листа-звернення від ГО до представника посольства, або поштової скриньки.

🔥10:30 – 11:00 рух колони АвтоМітингу від посольства США до КМДА (маршрут за схемою).

🔥11:00 – паркування авто біля КМДА та приєднання до МЕГА-мітингу під Офісом Президента.

Інвестори, долучаємось активно до наших протестних дій!

💥Закликаємо усіх і кожного з інвесторів «Аркади» брати всіх рідних та близьких і обов’язково бути разом на денному МЕГА-мітингу!

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *