Існує важливе питання, яке варто вирішити разом. По нашим об’єктам є декілька договорів з забудовниками на постачання електроенергії:

1.💥Два договори на постачання реактивної електроенергії з ДТЕК (один з ТОВ «Будеволюція» та один з ТОВ «Аркада-Будівництво»).

2.💥Два договори на постачання активної електроенергії з ДТЕК «Київські електромережі» (один з ТОВ «Будеволюція» та один з ТОВ «Аркада-Будівництво»).

По першим двом договорам наразі заборгованості немає. По реактивній електроенергії, яка постачається за договором з «Аркада-Будівництво» між ДТЕК Україна та ГО підписано договір поруки (підписувався за погодженням з інвесторами після виключення монополістом частини трансформаторів на території ЖК «Патріотика на озерах» та частині ЖК «Патріотика» для їх ввімкнення).

По двом іншим договорам на постачання активної електроенергії ситуація наступна:

1.💥По договору з ТОВ «Будеволюція», по якому живиться весь ЖК «Патріотика» існує передоплата забудовника, яка ще не вичерпана. Окрім того, частково сплачує за постачання ЖЕК ЖК «Патріотика».

2.💥По договору з ТОВ «Аркада-Будівництво» існувала передплата близько 800 тис. грн., яка за останні місяці була вичерпана. Наразі передплати залишилось близько 80 тис. грн, чого недостатньо для подальшого надання послуг ДТЕК «Київські електромережі» відповідно до умов договору.

Так, на сьогодні постачання за останнім договором здійснюється наступним чином:

  • Через КТП 8182, яке знаходиться біля будинку №14 в ЖК «Еврика» і яка живить будинки високого ступеню готовності №14, 15, 18 ЖК «Еврика», охорону будинків №6 та 16 ЖК «Еврика», охорону будівельного містечка підрядника ТОВ «Азур Груп», будівельне містечко підрядника КТБП-3. По даній КТП вже підписано договори поруки за зобов’язаннями «Аркади-Будівництво» з кооперативами 14/15/18 будинків ЖК «Еврика». Всі вищезазначені споживачі (включно з підрядниками) готові сплачувати за спожиту електроенергію і вже частково сплатили. За листопад даною КТП було спожито е/е на 88147 грн.
  • через КТП, яка знаходиться на ЖК «Патріотика на озерах» і живить 2 пости охорони на ЖК «Патріотика на озерах» та 1 пост на ЖК «Патріотика». Також, перебування даної КТП в робочому стані під напругою унеможливлює можливість крадіжки її дороговартісних елементів. Дана КТП в місяць споживає близько 17350 грн. (реактивної та активної електроенергії, з яких втрати на «холостий хід» трансформатора складають 11700 грн.).
  • Через 2 інших КТП, які знаходяться на ЖК «Еврика» (№6571 біля будинку №4 та №8181 біля будинку №8). Через дані КТП здійснюється часткове постачання електроенергії на всі пости охорони ЖК «Еврика», до підрядника КТБП-3, освітлення кранів (в тому числі, сигнальне для авіатранспорту), освітлення території будівництва. З урахуванням «холостого ходу» трансформаторів та втрат в електромережі 2 дані КТП за листопад 2020 року спожили 53900 грн. З них підрядником КТБП-3 було спожито близько 10520 грн, які він уже погодився сплатити. Таким чином, заборгованість за 2 даними КТП складає 43380 грн.

Після комунікації з ДТЕК Україна та ДТЕК «Київські електромережі» нам висунуто умову про сплату заборгованості, інакше постачання електроенергії по договору з «Аркада-Будівниутво» (на всьому ЖК «Еврика» та на 1 КТП на ЖК «Патріотика на озерах») буде повністю припинено. За таких обставин, від постачання електроенергії будуть відключені будинки високого ступеню готовності ЖК «Еврика», освітлення кранів, освітлення будівництва, підрядники та уся охорона ЖК «Еврика» (освітлення та опалення).

ДТЕК «Київські електромережі» запропоновано Громадській організації підписання аналогічного з тим, що підписано з кооперативами 14/15/18 будинків, договору поруки по 3 іншим КТП (2 на ЖК «Еврика», заборгованість за якими складає 43380 грн. та 1 на ЖК «ПнО», заборгованість за якою складає 17350 грн.). За таких обставин, у Громадської організації «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» виникне право та обов’язок сплатити за зобов’язаннями ТОВ «Аркада-Будівництво» кошти за постачання електроенергії в сумі близько 60 000 грн. за листопад 2020 року та уникнути відключення всього ЖК «Еврика» від електропостачання.

Таким чином, на сьогодні варто прийняти рішення про сплату близько 60 000 грн заборгованості за електроенергію та про взяття зобов’язань щодо сплати приблизно такої ж суми щомісяця за споживання електроенергії ЖК «Еврика» та ЖК «ПнО».

Обєднаний Актив переконаний, що таке рішення може прийматися лише більшістю інвесторів, а тому пропонуємо вам відповідне голосування. Яке відбувається у группі ІНФО, просимо переходити за посиланням і голосувати.

У разі, якщо інвестори проголосують за підписання договору та сплату за електроенергію від ГО, відповідний договір може бути підписано вже на цьому тижні, а також буде оголошено додатковий збір коштів у сумі по 100 грн в місяць на електропостачання наших ЖК.

При цьому, більше 70% споживання електроенергії за даним договором – споживання ЖК «Еврика», а тому просимо інвесторів даного ЖК активніше включитися в процес здачі коштів на втримання наших ЖК в належному стані до заходу нового забудовника.

ВирішуйТЕ.

Довідково:

Повідомляємо, що у разі неукладення договору з ДТЕК, ВСЯ «Еврика» та ВСІ пости охорони «Патріотики на озерах» (2 пости) будуть відключені від постачання електроенергії.

Це означає, що охорона «Еврики» та «Патріотики на озерах» стане неможливою і буде припинена (опалення побутівок охоронців, освітлення території та споживання е/е електричними приладами охоронців стане неможливим). Наслідки хоча б декількох днів без охорони навіть не хочемо уявляти.

Також, без сигнального освітлення залишаться баштові крани на «Евриці» поблизу аеропорту Жуляни, що створює додаткові загрози.

Крім того, дороговартісні трансформаторні підстанції та електромережі без напруги зазвичай швидко розкрадаються, а обладнання на них встановлено на десятки мільйонів гривень.

З повагою, Об’єднаний Актив ЖК «Еврика», ЖК «Патріотика» та ЖК «Патріотика на озерах».

1 thought on “Щодо питання про постачання електроенергією будмайданчиків наших ЖК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *