Друзі!

Вчора вранці на будмайданчику ЖК “Еврика” були впіймані та затримані злодії, які намагалися винести з будмайданчику дріт. Припускаємо, що спилюванням дроту крадії займалися усю ніч, а вранці їх упіймали наші патрульні. Крадії були передані поліції.

Ми, інвестори ЖК “Еврика”, вимагаємо максимально швидкого та якісного розслідування, а також того, щоб мародери понесли відповідне покарання!

Хроніки подій із затримки мародерів

Вчора вранці біля воріт поруч з будинком Еврика 14, що на вул. Конєва, був спійманий злодій (точніше, на даний момент юридичною мовою – підозрюваний у крадіжці) з вирізаним дротом. Прибула поліція, відбулося затримання і оформлення протоколу. Другий підозрюваний втік.

Детальніше дивіться на відео.

Підозрюваний у злочині був затриманий і переданий поліції. Крадії “працювали” по зрізанню високовольтного дроту на будівництві вночі, упіймали їх вранці.

Це фото матеріальних цінностей, які були в мішку у підозрюванного і які він перекинув через паркан.

На фото співробітник охоронної компанії “Основа”, який побачив крадія та підняв тривогу. Сам він не впорався, однак одразу ж підбіг наш патруль, и жорстко провів цивільне затримання.

Фото моменту затримання підозрюваного (його уже ідентифіковано полицією, також він повідомив ПІБ свого спільника) – жорстоко, проте справедливо!

А ось і наші герої, які патрулювали територію, – Влад і Віталіна з Еврики 27. Хочемо щиро подякувати їм за пильність і рішучість!

Кабель зрізали зі з’єднувальної високовольтної лінії, що проходить з боку вулиці Конєва між 3 і 4 будинками.

Поліція, експерти з кримінальних справ, охоронники, патрулюючі та небайдужі інвестори проводят огляд трриторії и фиксацію факту злочину!

На фото – учасники ОА Дмитро Кузенний, Наталія Басиста та Дмитро-Автомітинг Свириденко вітають героїв дня біля ЖК Еврика!

“По суті виявили злодіїв наш патруль Владислав і Віталіна, вони почали втікати і охоронник Слава з “Основи” затримав одного зі злодіїв з допомогою Владислава.”

Пізніше нам було повідомлено, що другий підозрюваний вже знайдений і затриманий поліцією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *