Друзі!

Короткий звіт за 23.09.2020 року.

1. Дякуємо всім за участь в голосуваннях, результати голосування обов’язково будуть враховані в роботі. Найближчим часом сподіваємось, що зможемо анонсувати великі новини, очікуйте.

2. Другу частину відео з засідання Міжвідомчої робочої групи, яке відбулося в понеділок 21.09.2020 року, можете переглянути за посиланням:

3. Вчора, як ви знаєте, наші героїчні патрульні разом з охороною затримали крадія майна з ЖК «Еврика» та передали поліції. Це ще раз доводить, що діяльність наших патрульних максимально ефективна!

4. Вчора відбулася зустріч з керівниками/власниками основних забудовників/підрядників по нашим 3 об’єктам. Мета зустрічі – вироблення єдиних правил для всіх щодо можливості санкціонованого вивезення ВЛАСНОГО обладнання підрядників/субпідрядників та питання охорони об’єктів. На жаль, питання дуже нагальне, адже вивезення не всього обладнання ми можемо на законних підставах блокувати. Проте, досягли наступної згоди:

1) Разом з підрядниками максимально убезпечити об’єкти від крадіжок (заварити ящики кранів з платами, зняти дроти кранів та іншого обладнання і скласти окремо).

2) Розглянути можливість проведення спільної ревізії об’єктів для визначення фактично наявного обладнання та матеріалів на об’єктах;

3) Дозволити підрядникам вивозити власне обладнання за наступних умов:

  • ніякого вивезення без крайньої необхідності подальшого використання на іншому об’єкті;
  • попереднього звернення за дозволом окремими листами до забудовника та до ГО не пізніше, ніж за тиждень до запланованої дати вивозу;
  • необхідність підтвердження права власності на обладнання, наявність письмового дозволу від забудовника, наявність документального підтвердження необхідності даного обладнання на іншому об’єкті (а не просто наявності бажання вивезти в інше місце);
  • після цього здійснюється розгляд комісією інвесторів питання можливості дозволити вивезти обладнання;
  • у випадку погодження забувником та ГО заяви підрядника на вивезення матеріалів, узгоджується день і час такого вивезення;
  • перед кожним таким вивезенням ця інформація публікується в загальному доступі. При вивезенні мають бути присутніми мінімум 3 представники інвесторів. Також, кожен бажаючий інвестор може приїхати для здійснення нагляду за вивезенням.

4) Встановили повний мораторій на вивезення МАТЕРІАЛІВ, розглядаються заяви тільки на вивезення обладнання.

5) Порадили підрядникам не поспішати з вивезенням обладнання. Об’єднаний актив інвесторів з оптимізмом оцінює вірогідність проведення швидкого аудиту та відновлення будівництва у найближчий час. І ми розраховуємо, що ті ж підрядники вже через декілька місяців продовжать активне будівництво наших ЖК.

5. Сьогодні відбудеться перший узгоджений вивіз обладнання підрядником (через екстреність випадку та в порядку діалогу домовились провести процедуру завтра ще не за вищезазначеним сценарієм). Заявку з переліком обладнання розміщаємо нижче. В даного підрядника залишається на об’єкті ще 15 побутових приміщень і інше обладнання, яке він на час аудиту не забиратиме. Процес відбуватиметься починаючи з 08:00 ранку під наглядом інвесторів. Все фіксуватиметься на фото/відео (сам процес, документи) і буде викладено в загальному доступі. Охочі можуть завтра приєднатися до контролю процесу.

З повагою, Об’єднаний актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *