Шановні інвестори Аркади!

Найближчі декілька днів стануть для нас вирішальними! За останні 2 місяці ми пройшли неймовірну кількість всього і не здалися, не здамося і завтра! За останні 2 місяці ми зрозуміли одну річ – у нас найкращі інвестори і просто надзвичайні люди, які гідні достойного життя в своїй квартирі! І разом ми обов’язково цього досягнемо!

Як ви вже знаєте, завтра 30.07.2020 на голосування буде винесено рейдерський злочинний проект рішення депутатів Бохняка, Назаренка і Мірошниченка щодо блокування продовження оренди земельних ділянок Аркади. Завтра Київська міська рада буде вирішувати, чи залишиться банк «Аркада» на ринку забудовників України. Разом з цим, Київська міська рада вирішить і питання, чи будуть наші квартири у всіх 3 ЖК добудовані найближчим часом, чи ні.

Завтра 30.07.2020 буде той кульмінаційний день, коли все АБО вирішиться в нашу користь і вже найближчим часом матимемо шанс побачити повномасштабне відновлення будівництва на всіх наших ЖК, АБО ситуацію для нас доведуть до стану катастрофічної!

Отож, завтра просимо бути максимальну кількість інвесторів о 08:15 під стінами КМДА (біля нашого Наметового містечка-2) для гідної зустрічі депутатів Київради. Засідання почнеться об 11:00.

Крім того, завтрашній флешмоб під ОП на 08:00 не скасовується, він обов’язково відбудеться, але за скороченою програмою. Просимо всіх, хто може, приїхати перед основним заходом і туди (збираємось, як завжди, біля Наметового містечка-1).

Нам вкрай важливо показувати Президенту щодня, що ми не здамося і будемо ходити до нього в гості до останнього, щоб він нас почув.

І на завершення ми дуже просимо всіх і кожного, у кого є авто, приєднуватись до нашого креативного Автомітингу 5.0. У кого немає авто – запрошуйте друзів з авто.

Збираємося післязавтра 31.07.2020 о 05:00 на точках збору, про які ми напишемо завтра о 20:00. Про подальшу програму проведення Автомітингу вам на точках збору розкажуть координатори.

Автомітинг буде хоч і не зовсім стандартним для нас, але повністю в межах закону (адже ми, інвестори Аркади, завжди діємо в межах закону). Тому не переживайте і обов’язково приєднуйтесь – нам потрібна якомога більша кількість авто!

З повагою і вірою в перемогу, Об’єднаний актив інвесторів всіх ЖК банку «Аркада».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *