Депутат Київради Назаренко Володимир від фракції “Свобода” назвав нас, інвесторів банку Аркада, пройдисвітами і аферистами.

Цього місяця депутат Київради Бохняк В. вніс пропозицію відмовити Контактбудсервісу (Аркаді) в продовженні договорів оренди. https://www.facebook.com/watch/?v=559567674712752

Вчора на Київраді планували розглядати злочинну пропозицію, яку вніс В. Бохняк. З цього приводу інвестори банку “Аркада” звернулися до депутатів Київради та закликали їх не підтримувати злочинні дії депутатів Київради від фракції “Свобода”, https://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi/photos/a.112694983723670/166773791649122/ оскільки таке рішення насправді негативно позначиться на долі 11 000 сімей інвесторів банку “Аркада” (це понад 40 000 мешканців Києва та інших міст України, переселенців з Донбасу та Криму, воїнів АТО, малозабезпечених сімей), котрі вже 2 місяці проживають в наметах на центральних вулицях столиці, відстоюючи своє право на житло.

На вчорашньому засіданні Київради депутати від фракції “Свобода” відчули, що запропонований ними проект рішення може не набрати достатньої кількості голосів. Тому депутат Назаренко Володимир запропонував перенести його розгляд на засідання, що відбудеться у четвер 30.07.2020.

Зауважимо, що місяць тому інвестори “Аркади” зверталися до пана Володимира та він їм відповів, що він начебто не в темі і нічого про “Акраду” не знає. Одразу після засідання інвестори “Аркади” стали звертатися до пана Назаренко на його сторінці в Фейсбуці, щоб пояснити ситуацію, від якої залежать їхні інвестиції та квартири. Депутат Київради став відправляти в бан сторінки інвесторів один за одним.

Більше того, пан В.Назаренко назвав інвесторів “пройдисвітами, купленими казнокрадами і аферистами”. Коли його увагу звернули на те, що серед інвесторів є кілька десятків захисників нашої держави в АТО, він відповів: “Якщо хтось з атошників продався як шкурник за квадратні метри то я тому атошнику зірву пагони і заберу убд як у останньої наволочі. Був би він у мене в підрозділі, тут же на яму посадив!” (авторську орфографію збережено)

Депутат В.Назаренко, який має захищати виборців погрожує воїнам АТО, які вклали зароблені гроші у будівництов свого житла.
А це звернення депутатів до інвесторів. Реальних людей, які звернулися до нього по допомогу. То ж, чиї інтереси захищає цей депутат?

Також Володимир Назаренко заявив, що не визнає українські суди та міліцію: “Не вірю я в наші суди і міліцію і не визнаю їх, вони мені не указ! А дозвіл треба скасовувати, бо я не розумію навіщо будувати.

І це депутат, який представляє законодавчу гілку влади? Не визнає судову і виконавчу. Ви все ще вірите, що такі депутати приведуть нас до правової держави?
Коментарі, як то кажуть, зайві...

Тобто, депутат Київради В. Назаренко вважає “пройдисвітами” інвесторів, які:

Сплатили податки зі своєї зарплатні, підприємницької діяльності.

Сплатили податки при здійсненні операції купівлі продажу, підписанні договорів участі у ФФБ.

За гроші інвесторів “Аркада” сплачувала місту пайові внески, оренду землі, побудувала інфраструктурні об’єкти ( підстанцію, садочки, школи, парки. Ті ж самі альтанки, тротуари та майданчики з боку вул Колекторній були побудовані забудовником “Аркада” за гроші інвесторів).

Давайте розглянемо, кого вважає “громадою міста” пан Назаренко:

Псевдо екоактивістів, більшість з яких навіть не має київської реєстрації? Дивно, чому саме за екологію Києва вони так переживають, а не за екологію Яготину чи Лебедина, з яких вони родом і де прописані?

Отримують зарплату в конвертах від своїх же керівників із фракції “Свобода”.

Нагадаймо, що діяльність ГО “Екопарк Осокорки” підтримувалася та продовжується підтримуватися депутатом Київської Ради Мірошниченком І. М.. Цей депутат приходив майже на усі суди та засідання комісій, котрими ГО дискредитує забудовника. Наприкінці 2017 року, коли набирали на работу менеджерів ГО “Екопарк Осокорки”, місце офісу було вказане за адресою офіційної приймальні цього депутата (оголошення ГО “Екопарк Осокорки” – https://www.facebook.com/418408401691850/posts/669935693205785/, проспект Петра Григоренка, 39-Б це приймальня Мірошниченка І.)

Не сплачують податки на доходи в державний бюджет, бо займаються “громадською” діяльністю в ГО (насправді така діяльність може кваліфікуватися як рейдерська діяльністю).

Не приводять до ладу 400 ГА території , що уже були відведені під зелену зону. Більше того, зараз саме на цю ділянку массово звозять будівельне і побутове сміття з усього Києва, там живуть безхатьки та стоять циганські табори. В планах міста не заплановане виділення коштів на наведення порядку на цій території.

Здійснювали напади на законне будівництво, в процесі яких наносилися тяжкі тілесні ушкодження будівельникам і охоронцям, знищувалася дорога будівельна техніка, був зруйнований паркан.

При цьому зауважимо, що коли йдеться про однопартійця В.Назаренка та порушення земельного законодавства вся принциповість В.Назаренка кудись зникає…

Ось так зникає принциповість “непримиримого борця”…

Інформація про представників ГО “Екопарк “Осокорки”: https://investors.in.ua/eco-info/

Воюють із забудовником за 176 ГА території, що відведено під забудову. Залякують та погрожують інвесторам в соціальних мережах https://investors.in.ua/ekopark-09-07-2020/

Закликаємо всіх киян, інвесторів на майбутніх виборах робити ваш вибір свідомо. Бо завтра до вашого забудовника можуть прийти ці депутати-рейдери від фракції “Свобода” зі спробою зробити і вашого забудовника незаконним.

Окремо звертаємося до ВО “Свобода” , можливо, вам слід більш ретельно ставитися до вибору своїх кандидатів, оскільки депутат-невіглас, який каже, що не визнає сусідні гілки державної влади (судову та виконавчу) та робить помилки в простих словах – це ганьба для будь-якої політичної сили. А депутат-невіглас, який ще й активно займається рейдерською діяльністю – це не лише злочинець, але і загроза державній безпеці.

Примітка для В.Назаренка та його колег. Пагін – це відросток від кореня. Погони – наплічні нашивки для розрізнення військового звання. Дивно, що людина, яка хизується своїми бойовими нагородами, не знає таких простих понять…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *