Друзі!

Завтра, у четверг 30.07 відбудеться фінальне засідання КиївРади (потім перерва до вересня). І завтра ми маємо попередити ОСОБИСТО кожного депутата про відповідальність!


ПОВНА БОЙОВА ГОТОВНІСТЬ!!! МОБІЛІЗУЄМО ВСІХ!

Збір о 08:15 у Наметовому-2! Відпросіться, будьласка, на годину-дві з роботи. Хто може – на довше.

Звертаємося до депутатів:


Хочете віджати землю, за яку Аркада платила 15років оренду, і два останні роки відбивалась в судах від рейдерської атаки псевдоактивістів-тітушок? Хочете втопити Аркаду, прибрати конкурента з ринку?.. – та без проблем!!!! Ми за Паливоду боротися не збираємося, як і він ніколи не переживав за інвесторів.

АЛЕ!!! Спочатку надайте, шановні депутати, письмові, юридичні, фінансові чи навіть зафіксовані в законі гарантії НАМ, інвесторам Аркади, що наше житло буде добудоване!

Не даєте гарантій, не пропонуєте шляху для розморозки будівництва, але заберете в Аркади найбільшу у Києві ділянку під забудову, з потенційною дохідністю у мільярди гривень???

Тоді, нешановні, у вас будуть проблеми!
Тоді ми прийдемо жити до вас у квартири чи заміські будинки. Всі 40 000 українців,яких ви зараз намагаєтеся обікрасти!

Четверг, 30.07 – Хрещатик, Наметове-2 під КМДА, збір о 08:15
Нас вже дістало! Депутати Київради, або ви раз і назавжди покладете кінець рейдерству у Києві, або відправляйтесь у сміття!!!

Шановні мої майбутні сусіди! Інвестори! Все дуже і дуже серйозно. На завтра потрібна повна мобілізація наших інвесторських сил! Під стінами КМДА завтра “свободовці” планують мітинг проти нового генплана Києва. Якщо вони нас завтра перебільшать кількістю, гучністю і своєю наглістю, НЕ СТАТИ НАМ З ВАМИ СУСІДАМИ. Кожен з вас знає, на скільки важливе питання завтра буде розглядатися. Покажемо завтра всім, хто в Києві ГРОМАДА! Ці падлюки бачать, що нас останнім часом небагато, тож давайте їх “приємно” здивуємо. Приходьте завтра всі – самі, з сім’ями, з дітками, з друзями! Вважайте це призивом “наших б’ють”!!! Давайте підтримаємо один одного і не дай Боже, депутати натиснуть не на ту кнопку – вжаримо, їх як слід!


С – Юлія, учасниця ОА, засновниця флешмобів у Н2

Друзі! Ми забронювали на завтра духовий оркестр!


Загалом, завтра у інвесторів Аркади, киян та гостей міста буде унікальна можливість стати свідками грандіозного культурно-спортивного перфомансу! Під кращі композиції заслужених музикантів України депутати-перевертні, депутати-рейдери та депутати-рекетири будуть змагатися у дисципліні “Художні стрибки з 4го поверху КиївРади у сміттєві баки”.


Не пропустіть! Така можливість випадає один раз на все життя!!!
Четверг, 30.07, Наметове-2 перед КМДА, збір о 08:15!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *