️Друзі!

Завтрашній день 28.07.2020 може стати надважливим!

Завтра відбудеться чергове засідання Київської міської ради, на якому може бути розглянуте проект рішення (за поданням депутатів-Свободівців Бохняка і Назаренка) про відмову Аркаді в поновленні договорів оренди землі по Осокоркам-Центральним (Патріотика на озерах + ще 4 сусідніх ділянки).

Як ви знаєте, всі ми залежимо від можливості Аркади забудовувати ці землі і добудова наших будинків в ЖК «Еврика» та «Патріотика» (і, звісно, в ЖК «Патріотика на озерах») напряму пов’язана з успіхом в цьому питанні! Тому на завтра просимо мобілізуватися під стінами Київської міської ради.

Початок засідання об 11:00 год, тому починатимемо наш мітинг о 10:00 год, щоб депутати бачили, доля скількох людей залежить від їхнього завтрашнього рішення!

На завтра нам обмежили кількість присутніх на засіданні Київради до 7 осіб активу (минулого разу було 10). Можливість виступу на засіданні за нами поки що збережена.

Також, інформуємо, що сьогодні відбулася зустріч президента Аркади Паливоди К.В. з заступником київського міського голови Непопом В.І., також присутні: заступник головного архітектора міста Києва, проектант і головний архітектор Аркади. На даній зустрічі Аркадою було презентовано ескіз повністю оновленого (вже втретє) проекту «Патріотики на озерах» з урахуванням зауважень Містобудівної ради. Фото оновленого проекту і коментар Паливоди буде викладено пізніше.

Бажаємо нам всім завтра успіхів і позитивних результатів! Ми обов’язково переможемо і отримаємо ключі від наших квартир, добро завжди перемагає!

При цьому, наш традиційний щоденний флеш-моб під ОП залишаємо в силі. Збираємось там стандартно на 08:00!

З повагою, ваш Об’єднаний актив інвесторів всіх ЖК банку «Аркада».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *