Друзі!

Оскільки питання охорони будівельних майданчиків є найбільш обговорюваним і, без перебільшення, одним з найважливішим на даному етапі, не дивно, що у інвесторів виникає велика кількість питань. Відповіді Віталіни на найпоширеніші з них ми зібрали для вашої зручності.

Зачем охрана + патруль + видео. Как-бы тройной контроль. Дорого.

Из-за не возможности платить по 700 тыс. грн. на один ЖК мы сокращали охрану в количестве постов. То есть, раньше было к примеру 20 охранников, сейчас 6. Поэтому, дополнительным инструментом было видеонаблюдение с максимально широким обзором и записью, если необходимо поднять архив.

Плюс, видео может контролировать несколько человек удаленно, это не обязывает быть на месте для контроля. Патруль необходим первое для контроля охраны (которой мы 100% не доверяем, так как с подрядчиками у них доверительные и длительные отношения, а с нами только первый месяц) и для контроля не санкционированного вывоза.

Есть ли вариант купить б/у камеры?

Что касается бу оборудования, это неконтролируемая комплектация и ресурс + отсутствие гарантии. Что может в результате стать дороже чем покупка нового. Плюс возникает большой риск постоянных перебоев в работе.

Перепрошую, можливо вже було, але скажіть, як вирішене питання охорони ЖМ Еврика у зв’язку з тим, що вчора охоронна фірма, що працювала там, залишила свої пости?

До моменту укладання договору між ГО та охоронною фірмою, остання залишається на об’єктах і нікуди не дінеться. Сьогодні ведуться перемовини щодо договору та умов. Все під контролем.

Комментарий Владимира-автомитинг: С действующей охранной компанией Основа оговорено оставить охрану на ключевых постах на некоторое время до захода новой компании. Не исключено, что Основа может и остаться. Процесс на финальной стадии. Никто без охраны ЖК не оставит.

Чому так дорого?

Інформація, що ми шукаємо підрядників, весь час публікувалася в групах. Якщо ви знаєте тих, хто може надати аналогічні послуги дешевше (при цьому не за рахунок втрати якості), пишіть, ми обов’язково розглянемо вашу пропозицію. (Контактна особа Віталіна)

1 thought on “Відповіді Об’єднаного активу щодо системи відеоспостереження та організації охорони будівельних майданчиків наших ЖК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *