Друзі!

️Отже, як і обіцяли, інформація відносно подачі заяв про визнання довірителів потерпілими.

На днях плідно комунікували зі слідчим, який супроводжуватиме пул кримінальних проваджень по «Аркаді». В результаті напрацювали механізм, як організовано визнати потерпілими максимальну кількість інвесторів.

Відразу повідомляємо, що дана процедура не є обов’язковою і грунтується виключно на бажанні кожного інвестора. Однак, це дуже важливо для допомоги слідству та для можливості накладення арештів на майно банку і пов’язаних осіб. Отож, за можливості просимо взяти участь в цьому максимальну кількість інвесторів.

Надання вам статусу потерпілого ніяким чином не відобразиться на отриманні вами проінвестованого об’єкту нерухомості.

Для подачі заяви про залучення в якості потерпілого та супутніх документів необхідно буде з’явитися до слідчого в одній з 4 локації (районних управлінь), де вам зручніше. Щодня на кожній локації прийматимуть по 20 інвесторів (попередній запис у координаторів обов’язковий). Дистанційно домовились поки що не подавати заяви.

Також, прийшли зі слідством до висновку, що подання інвесторами цивільного позову в межах кримінального провадження буде передчасним та з долею ризику для інвесторів в сенсі подвійної вимоги щодо вкладених коштів.

Запис на дні прийому та локації, а також координацію роботи зі слідчими здійснюватимуть відповідальні особи від ОА‬. Вже зараз можна записатися на понеділок і далі. Локації, де можна буде подати заяву та координатори від ОА, до яких варто звертатися:

  1. Голосіївське управління поліції (вул. Голосіївська, 15) – Анжеліка, (050) 312-81-67
  2. Дарницьке управління поліції (вул. Олександра Кошиця, 3А) – Наталія, (068) 286-84-51
  3. Святошинське управління поліції (просп. Перемоги, 109) – Ніно, (050) 254-39-27
  4. Подільське управління поліції (вул. Електриків, 25-Ж) – Наталія, (050) 311-78-19

Нижче розміщено зразки заяв, які необхідно заповнити і прийти з ними до слідчого. До заяв необхідно додати копії: Свідоцтва про участь в ФФБ, Договору про участь в ФФБ та квитанції про оплату коштів за договором. Зразки поки що актуальні тільки для довірителів ФФБ та тільки для 100% оплати. Трохи згодом будуть варіанти і для розстрочників/кредитників та для інвесторів, які уклади договір напряму з забудовником.

Заява про залучення як потерпілого

Протокол допиту

ПАМ’ЯТКА про процесуальні права та обов’язки потерпілого

З повагою, Об’єднаний актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».