Друзі!

Звіт Об’єднаного Активу за останні дні.

1.Вчора ОА було отримано доручення Київського міського голови ХК «КиївМіськБуд» про проведення аудиту об’єктів АТ АКБ «Аркада». Доручення дане у відповідь на офіційне звернення ХК «КиївМіськБуд». Нижче прикладаємо лист КМБ та доручення КМДА.

Хочемо запевнити, що аудит проводиться з 26.08.2020 року! Маніпуляції окремих осіб, що аудит почнеться тільки з дня доручення Київського міського голови є лише фантазіями цих окремих осіб. Скоро очікуємо завершення аудиту та публічне оголошення його результатів.

2. Вчора відбулися збори інвесторів, на яких було заслухано доповідь ОА про стан справ, обговорено поточні проблеми та дано відповіді на запитання інвесторів. Відео зустрічі можна переглянути на нашій сторінці фейсбук та на ютуб-каналі.

Серед іншого ОА було висловлено офіційну позицію щодо рішення окремих інвесторів балотуватися на місцевих виборах до Київради і вона наступна:

  • ОА був, є і залишатиметься АПОЛІТИЧНИМ. Основна наша мета – якнайшвидше досягнення результату у вигляді повномасштабного відновлення будівництва наших об’єктів.
  • Жодна копійка зібраних коштів інвесторів не була та не буде використана на політичну агітацію. Жодним чином ГО не використовуватиметься для політичних кампаній. Жоден мітинг не проходив та не проходитиме з політичними гаслами та мотивами.
  • Рішення окремих осіб йти в політику – їх особистий вибір, не узгоджений з ОА. ОА не приймала рішення про висування даних осіб в кандидати в депутати Київради від інвесторів «Аркади».
  • ОА залишається єдиним, ніякого розколу і послаблення позицій цією ситуацією не буде. В ОБ’ЄДНАННІ НАША СИЛА!
  • Разом з тим, нами було узгоджено з інвесторами-кандидатами в депутатам, що ті з 9 інвесторів, хто був в ОА, на час передвиборчої кампанії ВИХОДЯТЬ зі складу ОА, виходять з Правління і Наглядової ради ГО та з адміністрування засобів масової інформації інвесторів. Також, з даними особами було узгоджено, що вони не використовуватимуть інформаційні ресурси та атрибутику інвесторів в своїй політичній агітації.

Таким чином, ОА безумовно залишається поза політикою. На час передвиборчої кампанії ми йдемо з особами, що вирішили йти в політику, паралельними курсами, які не мають пересікатися.

3. На 16.10.2020 року Об’єднаний актив оголошує черговий МЕГА-мітинг та АВТО-мітинг. Основні вимоги – публічне оголошення результатів аудиту та публічне оголошення нового забудовника, який візьме на себе зобов’язання добудови наших об’єктів без доплат з боку інвесторів!

16.10.2020 року виповниться ті самі «декілька місяців», за які ХК «КиївМіськБуд» мав провести аудит, ща результатами якого київський міський голова публічно обіцяв на брифінгу оголосити його результати та варіант добудови наших об’єктів. Також, готуємо Меморандум, підписання якого вимагатимемо за результатами проведеного аудиту.

Цього разу ми готові перекривати вулицю Хрещатик біля КМДА до тих пір, доки наші вимоги не будуть виконані!

4. ЖК «Еврика» перебуває під надійною охороною. Дійсно, як писали в чатах, з 01.10.2020 року охорона з ЖК «Еврика» мала піти. Однак, ОА проводяться завершальні перемовини з охоронною компанією, яка здійснювала охорону ЖК «Еврика» раніше і здійснює її сьогодні щодо продовження здійснення охорони. Так, дана охорона зарекомендувала себе в основному позитивно за останній місяць. Окрім того, вона може здійснювати охорону на законних підставах, маючи договір з забудовником, якому належить право власності на об’єкт незавершеного будівництва.

Також, додатково 4 будинки ЖК «Еврики» охороняються як окремі об’єкти (деякі охоронною компанією від інвесторів будинку, деякі від підрядників).

Нам необхідно мінімум 6 постів охорони по периметру та 2 патрульні від інвесторів (на ЖК «Патріотика» + ЖК «ПнО» також 6 постів охорони та 2 патрульні). Вдалося домовитись про вартість 1 посту охорони – 25 тис. грн. На понеділок планується підписання договору.

У вайбер-чатах буде голосування щодо того, чи підтримуєте ви підписання договору з цією охоронною компанією. Просимо активно голосувати. Голосування відбувається в групі Інфо.

P.S. Охорона ЖК «Патріотика» за останні 2 тижні вже повністю налагоджена та здійснюється на найвищому можливому рівні. Запевняємо, що з ЖК «Еврика» буде не гірше.

5.Щодо статті, що сьогодні активно розповсюджується чатами (http://nashigroshi.org/2020/10/03/novyy-upravytel-ob-iektiv-arkady-ie-spivvlasnykom-budkompanii-z-orbity-stolara/) зазначаємо наступне.

Фінансову компанію «Гарант Капітал» (питання передачі ФФБ «Еврика» та «Патріотика» від банку «Аркада» якій зараз розглядається Господарським судом міста Києва) в якості управителя було рекомендовано ХК «Киівмісьбуд» та узгоджено з державними органами, що займаються вирішенням нашої проблеми.

Ми не рекомендуємо робити висновки на підставі неперевірених даних, викладених в замовних статтях. Також, не рекомендуємо прислухатися до порад шахраїв (які, наприклад, представляються профільними адвокатами), що намагаються розхитати ситуацію і мають на меті лише збити нас з наміченого курсу та дискредитувати ОА і весь протестний рух інвесторів «Аркади». Ми зараз знаходимось на завершальному етапі вирішення нашої проблеми і не маємо права збитися з курсу.

6. У п’ятницю 02.10.2020 року відбулося засідання підгрупи під головуванням заступника Мінрегіону Лозинського В.М., де було презентовано законопроект Мінрегіону, яким запропоновано шляхи добудови проблемних об’єктів.

Також, досить детально обговорювалась проблема наших об’єктів, а саме: проблема зміни забудовників («Аркада-Будівництво» і «Будеволюція») та замовників будівництва («Контактбудсервіс» і «НМТ Інвестментс») після зміни управителя. Було заслухано пропозиції вирішення ціє проблеми, які будуть винесені на обговорення Міжвідомчої робочої групи при КМУ в понеділок 05.10.2020 року. Також, будуть обговорені пропозиції щодо змін до Закону України «Про фінансово-кредитні механізми…».

7. З понеділка почнеться прийом інвесторів слідчими для подачі заяв про визнання потерпілим. Повідомлення щодо запису на прийом до слідчого та зразки документів з детальною інструкцією тут: https://investors.in.ua/victim-status-in-criminal-proceedings-02-10-2020/.

Розраховуємо на активну участь всіх в даному процесі.

8. Продовжується збір коштів на рахунок ГО для встановлення систем відеоспостереження, на охорону та на Наметове містечко.

Звіт про зібрані/використані кошти можна переглянути тут: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Zb5zLPlya-yMw9_PIvCIBIuSb3oKzksthCIBJsVdG3A/htmlview#gid=1012909187

Кошти просимо перераховувати на рахунок ГО «Об’єднання інвесторв ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах», UA543052990000026001016221284, код ЄДРПОУ 43803549, призначення платежу «благодійний внесок» в рекомендованих розмірах:

  • На охорону – 300 грн/місяць
  • На відеоспостереження – 250 грн (одноразово)
  • На функціонування Наметового містечка біля КМДА – довільна сума.

Нам необхідно захистити наші будівельні об’єкти від розкрадання, а наш протест в центрі Києва підтримувати сильним та незламним!!!

9. Для забезпечення комфорту та належного функціонування нашого Наметового містечка в холодну пору року в ньому було встановлено військовий намет УСТ-56: https://investors.in.ua/new-tent-in-the-arkda-investors-tent-camp-02-10-2020/

Не дивлячись на серйозність наших намірів і підходу, звертаємось до всіх держорганів з тим, щоб якомога швидше вирішити нашу проблему і дати нам змогу більше не жити в наметах в центрі міста!

З повагою, Об’єднаний актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *