Шановні інвестори банку «Аркада»!

Маємо для вас декілька важливих документів для ознайомлення.

1.💥Дирекцією було отримано відповідь Міністерства фінансів України на звернення від 23.04.2021 року, яке ми надаємо вам нижче для ознайомлення.

У відповіді МінФін зазначив, що можливість виділення фінансової допомоги на добудову наших об’єктів існує та зазначив основні шляхи можливого вирішення даного питання.

Також, вказав, що дане питання варто розглядати, зокрема, в межах Міжвідомчої робочої групи при КМУ та фактично зазначив про готовність долучитися до МРГ для розгляду даного питання. На підставі даної позиції Об’єднаний Актив ініціюватиме залучення до складу МРГ представника МінФіну. Наступне засідання Мідвідомчої робочої групи відбудеться 07 червня 2021 року.

Окрім того, очікуємо також і окрему зустріч з Міністром фінансів України найближчим часом.

2.💥Як відомо, судове рішення у справі №910/10351/20 щодо поновлення договору оренди земельної ділянки розміром 90 Га (перша ділянка під забудову) набуло законної сили 25.03.2021 року. Таким чином, оренда даної земельної ділянки продовжена до 2035 року на попередніх умовах.

Разом з тим, 01.06.2021 року ТОВ «Контактбудсервіс» звернулося до Київської міської ради з проханням в межах Меморандуму від 07.04.2021 року прийняти рішення про зниження орендної ставки плати за користування земельною ділянкою з 1.5% до 0.01%. Сподіваємось і очікуємо, що позитивне рішення Київрадою буде прийняте вже найближчим часом.

3.💥Окрім того, надаємо на розгляд відповіді Офісу Президента, Міністерства внутрішніх справ та Національного банку України на звернення ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

4.💥Також, надаємо на розгляд протоколи усіх засідань Дирекції з підписами учасників.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *