Шановні інвестори!

Сьогодні відбулось чергове засідання Дирекції. На засіданні, окрім постійних учасників, додатково був присутній керівник Будівельної групи компаній «Фундамент» Ведмедєв О.В. та представник Департаменту будівництва КМДА. Основні новини за результатами засідання наступні.

1.💥Вирішено підготувати та подати на цьому тижні звернення до всіх сторін-учасників Меморандуму зі звітом про статус виконання Меморандуму і з висвітленням питань, що впливають на виконання Меморандуму та потребують негайного вирішення (з вимогою долучатися до виконання Меморандуму та сприяти у вирішенні нагальних питань).

2.💥У четвер відбудеться окрема зустріч з юридичним департаментом компанії SG та представниками фінансової компанії «Гарант Капітал» для напрацювання пропозицій внесення змін до законодавства для розблокування можливості виділення державної фінансової допомоги забудовникам ТОВ «Будеволюція» та ТОВ «Аркада-Будівництво» у вигляді викупу квадратних метрів.

Усі напрацьовані пропозиції будуть подані на розгляд Міжвідомчої робочої групи при КМУ в понеділок 14.06.2021 року з проханням винести від МРГ конкретні пропозиції на розгляд засідання КМУ.

3.💥Вирішується питання щодо зустрічі з Міністром фінансів України. Така зустріч має відбутися вже найближчим часом. В даному питанні вже є конкретні зрушення.

4.💥Розглянуто кошторисну документацію по усім будинкам ЖК «Еврика» та «Патріотика» (з переліком необхідних робіт та їх вартістю). Відповідні таблиці по будинкам будуть надані завтра для ознайомлення.

5.💥Затверджено бюджет будівельних робіт за кошти, які наразі готова авансувати компанія SG для виконання першочергових робіт по всім будинкам ЖК «Еврика» та «Патріотика», включаючи кошти, необхідні для завершення будівництва будинків високого ступеню готовності.

Загальна сума коштів, про якій йде мова і що будуть виділені найближчим часом – близько 108 млн грн.

6.💥Окремо розглянуто питання 5 будинків високого ступеню готовності (ЖК «Еврика» №14, 15, 18 та ЖК «Патріотика» №16, 26) щодо якнайшвидшого введення їх в експлуатацію. Обговорено строки подання заявок на отримання ними сертифікату відповідності.

Вже в найближчі тижні заплановано подачу підготовлених заявок в ДАБІ по першим будинкам, необхідних для отримання сертифікату готовності цих будинків.

7.💥 Вирішено провести на наступному тижні зустрічі Дирекції з представниками будинків, котрі проявляють наполегливу ініціативу у створенні кооперативів. Попередньо, у вівторок 15.06.2021 року запланована зустріч з будинками №6 та №16 ЖК «Еврика», на четвер 17.06.2021 року – з будинками №19 та №23 ЖК «Патріотика».

Про деталі часу та місця зустрічі буде повідомлено додатково.

8.💥З керівником будівельної групи «Фундамент» обговорено та узгоджено домовленість про реструктуризацію заборгованості (загальна сума боргу – 85 млн грн).

9.💥Повідомлено, що наразі ще продовжується дослідження Науково-дослідним інститутом будівельних конструкцій трьох будинків в ЖК «Патріотика».

10.💥Узгоджено необхідність публічного розміщення оголошення з продажу дошкільних навчальних закладів (дитячих садочків), що зведені в ЖК «Патріотика» та «Еврика», використовуючи засоби масової інформації/веб-ресурси.

11.💥 Повідомлено про формування корпоративного інвестиційного фонду, який у подальшому необхідний для реалізації «Частки на добудову» та фінансування добудови ЖК «Еврика» та «Патріотика».

12.💥 Вирішено запросити на наступне засідання представника управителя ФФБ «Еврика» та «Патріотика» для надання короткого звіту за результатами завершення прийняття управителем фондів фінансування будівництва.

Також, планується отримати відповіді на найважливіші запитання: скільки об’єктів інвестування було реалізовано; чи було і яка кількість об’єктів інвестування була реалізована нижче ринкової вартості; які порушення чи впливові фактори виявлено після прийняття ФФБ та інше.

13.💥Погоджено надання Дирекцією згоди ТОВ «Будеволюція» укласти додаткову угоду, якою припинити виконання функцій замовника по будівництву ЖК «Патріотика на озерах» за виключенням вже реалізованих в даному комплексі об’єктів інвестування.

14.💥Погоджено допуск на будівництво довірителя ФФБ (юридична особа), що інвестував в будівництво блоку соціально-побутового забезпечення №62 в ЖК «Патріотика» (супермаркет).

При цьому, до моменту допуску необхідним є врегулювання фінансових питань з підрядником по даному об’єкту (погашення існуючої заборгованості в сумі близько 1.1 млн грн самим довірителем), юридичного врегулювання питань, що стосуються охорони праці та узгодження позицій з Дирекцією щодо подальшого підключення до мереж. Всі домовленості будуть формалізовані шляхом підписання відповідних документів вже найближчими днями.

15.💥Розглянуто питання реалізації комплексу будівель та споруд, що знаходяться в котеджному містечку «Нова Богданівка» та які належать ТОВ «Нові будівельні матеріали» (входить до групи компаній з орбіти Дирекції). Узгоджено необхідність публічного розміщення оголошення з продажу даного активу, використовуючи засоби масової інформації/веб-ресурси.

16.💥Прийнято рішення про надання дозволу на укладення договору будівельних робіт з облаштування тимчасового відкритого паркінгу на території ЖК «Еврика» (на місці запланованих багаторівневих паркінгів). На цьому тижні буде укладено договір і вже на наступному – розпочнеться процес облаштування паркінгу.

17.💥Розглянуто запити підрядних організацій на вивезення майна з території об’єктів. Прийнято рішення про відмову в таких запитах, враховуючи дію мораторію на вивезення товарно-матеріальних цінностей з ЖК.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *