Шановні інвестори!

Останнім часом окремими особами досить активно здійснюється агітація за відхилення від спільного курсу та за шлях формування обслуговуючих кооперативів для самостійної добудови будинків інвесторами цих будинків за власний кошт.

При цьому, в якості аргументу даними особами зазначається, що підрядниками та спеціалістами компанії Stolitsa Group некоректно проведено підрахунок сум, необхідних для завершення будівництва об’єктів. Однак, така позиція є вкрай маніпулятивною та не відповідає дійсності, адже дані кошториси складались, перевірялись та затверджувались спеціалістами.

Об’єднаний Актив категорично не підтримує такі підбурювання деяких осіб та наголошує на необхідності неухильного дотримання умов Меморандуму від 07 квітня 2021 року, яким чітко передбачено шлях добудови усіх 39 будинків в наших об’єктах.

За погодженням з Дирекцією в окремому порядку здійснюється добудова 5 будинків високого ступеню готовності (№14, 15, 18 ЖК «Еврика» та №16, 26 ЖК «Патріотика»), що розпочалося ще до підписання Меморандуму. При цьому зазначаємо, що дані будинки мають об’єктивно високий ступінь готовності, а витрати на їх добудову є неспівмірними з іншими будинками.

На сьогодні створено Дирекцію з добудови – колегіальний орган, що відповідальний за добудову ЖК «Еврика» та «Патріотика» та який здійснює управління забудовниками.

Закликаємо утриматися від будь-яких не погоджених з Дирекцією дій та не вчиняти протиправних заходів. Такі односторонні дії певних осіб можуть зашкодити реалізації загального плану добудови усіх 39 будинків.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *