Друзі!

Нагадуємо, що триває збір заяв для вступу в ГО “Об’єднання інвесторів “Еврика”, “Патріотика”, “Патріотика на озерах”.

За вихідні було зібрано 1208 заяв про вступ до ГО інвесторів ЖК Патріотика, Еврика та Патріотика на озерах. Це неймовірний результат! Але процес продовжується! Тож закликаємо всіх, хто ще не встиг написати заяву зробити це якнайшвидше.

Для чого це потрібно?

Нас більше ніж 10 000 інвесторів. З них кілька сотень бійців ООС, які зараз перебувають в зоні дії ООС, кілька сотень інвесторів проживає в інших країнах та містах. Тож кількатисячна “армія” інвесторів не зможе разом ходити на перемовини, виступати зі зверненнями перед депутатами.

Але представники ГО зможуть і будуть захищати інтереси від імені всіх інвесторів ЖК “Еврика”, “Патріотика”, “Патріотика на озерах”.

Ми повинні об’єднатися, щоб захищати наші права та наші ЖК.

Закликаємо усіх і кожного інвестора банку “Аркада”, а також їх найближчих родичів (1 та 2 лінія) заповнити заяву про вступ в ГО.

Нагадуємо, що текст заяви можна взяти на нашому сайті: https://investors.in.ua/the-application-to-join-public-association/

Хто не зможе передати заяву, зможе зробити це шляхом направлення підписаної заяви поштою на адресу ГО, або залишити в Наметовому містечку-2 (цілодобово).

Наголошуємо, що членство в ГО є безпечним та можливе навіть для державних службовців.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ, нам потрібна максимальна кількість інвесторів для легімітизації нашого протесту.

Будь-ласка, якщо ідете в Наметове, щоб заповнити заяву на вступ не забудьте взяти з собою копію або оригінал Свідоцтва та документ, що посвідчує особу (паспорт).

З повагою та впевненістю в найшвидшому відновленні будівництва, Об’єднаний актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика», «Патріотика на озерах»

1 thought on “Щодо написання заяв на вступ до ГО інвесторів ЖК Патріотика, Еврика та Патріотика на озерах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *