Друзі!

Всім привіт і з початком нового робочого тижня! Плануємо і на цей тиждень багато подій та інформації.

Даний пост буде суто про охорону наших об’єктів, зараз це питання є одним з найважливіших.

Нагадуємо, що всі сторони (КМДА, КМБ, МВС, КНУ, ФГВФО і т.д.) відмовились нам допомогти з охороною об’єктів до прийняття їх на баланс іншого забудовника. Хоча ми на вихідних все-таки підписували лист до даних органів з проханням сприяти в забезпеченні охорони і завтра це звернення вже буде направлено адресатам.

1. Минулого тижня було безліч випадків, коли ми мали відбивати атаки зацікавлених в грабуванні наших об’єктів осіб: починаючи від «піщаних рейдерів», закінчуючи розгніваними підрядниками. З усіма провели медіацію, всіх заспокоїли. За швидке реагування ми завдячуємо нашим інвесторам-патрульним, ви мегамолодці!

2. Ситуація показала, що патрульні інвестори дуже ефективні і таку схему охорони точно варто залишати як додаткову. Але в якості основної має бути стаціонарна охоронна компанія з ліцензією і кваліфікованими озброєними співробітниками, які на правових підставах можуть здійснювати охорону.

3. 10.09.2020 з периметру ЖК «Патріотика» пішла охоронна компанія ТОВ «ГК «ПФБ». Залишилась тільки охорона будинків компанією «Основа». Ці дні охорона периметру здійснювалася 2 охоронцями ТОВ «ГК «ПФБ», що залишились безоплатно і нашими патрульними.

Сьогодні 14.09.2020 охоронні компанії ТОВ «ГК «ПФБ» та «Основа» пішли з території «Патріотики на озерах» та з електропідстанції.

30.09.2020 закінчується договір з охоронною компаніє «Основа» по «Евриці».

4. Таким чином, затягувати більше немає часу і ОА за результатами безлічі переговорів пропонує вам наступну схему подальшого здійснення охорони:

💥По «Патріотиці» та «Патріотиці на озерах». З завтрашнього дня ми готові підписати договір від нашого ГО з ТОВ «ГК «ПФБ» по «Патріотиці» та «Патріотиці на озерах». Вартість одного посту – 25 тис. грн./місяць. Постів необхідно 6 шт. Додатково ми пропонуємо залишити постійне чергування патрульними інвесторами в кількості 2 патрульних/зміна (зменшуємо їх кількість до мінімуму, оплата – ті ж самі 500 грн./зміна 12 год.).

Чому пропонуємо саме охоронну компанію «ГК «ПФБ»? Тому що в них є дійсний договір з «Будеволюцією» (надання послуг призупинено закритим актом приймання-передачі), а отже вони зможуть охороняти на законних підставах. Також, вони охороняють «Патріотику» вже 5 років. Крім того, за тиждень контролю наш Департамент безпеки переконався в достойному рівні послуг цієї компанії та не помітив дружніх зв’язків з підрядниками, які б дозволяли закривати очі на вивіз матеріалів. Ну і ціна послуг є адекватною (великі компанії просять в середньому по 40-45 тис. грн./місяць за один пост). Вся оплата буде відбуватися виключно в безготівковому форматі з оподаткуванням.

Нагадаю, що по «Патріотиці» всі в’їзди/виїзди вже декілька днів як повністю заварені (окрім одного технічного, через який вглиб території заїхати неможливо).

💥По «Евриці» ми також провели безліч переговорів з охоронними компаніями. Зараз збираємо від усіх пропозиції і також запропонуємо вам найбільш прийнятні варіанти. Там свою охоронну компанію заводитимемо 30.09.2020, коли з периметру піде компанія «Основа». Патрульних інвесторів до цього часу ми залишаємо у великій кількості – 6 чол./зміну (оплата – ті ж самі 500 грн./зміна 12 год.).

Після 30.09.2020 по «Евриці» нам також буде необхідно 6 стаціонарних постів охоронної компанії і 2 патрульних інвестори на кожну зміну.

По «Евриці» на цьому тижні також всі в’їзди/виїзди (попередньо, окрім одного біля будинку №3) будуть заварені і завалені бетонними блоками.

💥Таким чином, вартість охорони всіх об’єктів в місяць після 30.09.2020 буде складати близько 420 тис. грн./місяць (Аркада платила близько 1.5 млн грн.):

  • 150 тис. грн. в місяць охоронній компанії «Патріотики» + «Патріотики на озерах» за 6 постів.
  • 150 тис. грн. в місяць охоронній компанії «Еврики» за 6 постів.
  • 60 тис. грн. в місяць патрульним інвесторам «Патріотики» + «Пітріотики на озерах».
  • 60 тис. грн. в місяць патрульним інвесторам «Еврики».

5. Додатково зараз фіналізується окремий проект системи відеоспостереження за нашими всіма об’єктами. Це буде не просто велика кількість високоякісних камер з режимом нічного перегляду, а і програмне забезпечення, яке відслідковуватиме небажаний рух по всім трьом ЖК. Ми розпочинаємо збір коштів і на систему відеоспостереження!!!

Довідково: для тих будинків, де вже були окремі “точкові” рухи по питанню встановлення відеоспостереження – буде додаткова інформація через адміністраторів будинку щодо оплати та підключення камер до загальної системи.

6. Таким чином, до завершення аудиту в нас має вийти 3 незалежних одне від одного (але працюючих на один результат) засоби охорони наших об’єктів – стаціонарні пости охоронних компаній з ліцензіями, патрульні інвестори і система відеоспостереження.

7. У чаті в вайбер розміщено 2 голосування – одне стосовно погодження режиму охорони об’єктів, друге – стосовно погодження необхідності встановлення системи відеоспостереження. Голосування тільки в групі Інфо.

З повагою та впевненістю в найшвидшому відновленні будівництва, Об’єднаний актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика», «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *