Ми всі майбутні сусіди – все одно який у вас ЖМ – еврика, патріотика, озера. Все одно який у вас достаток, машина, кількість дітей. Нас всіх об’єднала наша “чудова” АРКАДА. І так вийшло, що в даний момент найбільше об’єднання це наш Наметове Містечко. У кожного в житті є цілі яких ми намагаємося домогтися – сім’я, кар’єра, матеріальні якісь хотєлочкі. Ми заробляємо, витрачаємо час і сили, але добиваємося своєї мети.

Зараз наша мета це наші інвестиції – зібралися ви там жити і ростити дітей, хочете заробити на перепродажі, хочете заробляти на оренді – ребятушки, всім все одно, це наше вкладення яке ми і відстоюємо.
АЛЕ нас повинно бути багато – це наша ЄДИНА сила, що ми Є, та із нашою думкою потрібно рахуватися – будь то Паливода, Кличко, НБУ або наші інші можновладці і владоможці.


ПРИХОДЬТЕ в наметове містечко – озвучимо все те, що таїться в головах багатьох – НІ, це не соромно, боже мене побачать, як на мене подивляться, що скажуть. НІ, це не соромно – я живу в наметі під банком. НІ це не соромно показати всім що МОЄ думка це ВАЖЛИВО !!!
НІХТО не примушує вас сидіти на асфальті безхатьком, НІХТО не примушує 24/7 кричати під банком з дудєлками, ніхто не тикає в ВАС пальцем. Але БАГАТО заздрять тому що ми сила, БАГАТО заздрять тому, чого ми вже досягли, БАГАТО поважають, то що ми не поодинокий сплеск, ми збираємося силами і добиваємося того, що ми хочемо.

Коментарі в соцмережах – подумайте коли ми стали думати про те, що мені напишуть в коментарі? Коли ми вирішуємо яку спідницю одягнути за кількістю лайків? Коли ми перестали робити ТЕ, що хочемо МИ, а не диктують нам інші? Коли ми вирішили, що думка коментуючих ВАЖЛИВІША за нашу?
ТЕ, чого хочемо і добиваємося МИ найважливіше, аніж те, що можуть вам написати безликі коментатори з високошвидкісним інтернетом! Завтра вони переключаться на іншу проблему і забудуть, але ви вже сьогодні під цим тиском приймаєте рішення.
Давайте почнемо жити ДЛЯ СЕБЕ і робити те, що потрібно і важливо для нас!

  1. домовтеся з відповідальними по містечку і привезіть в наметове їжі – не хочете варити борщу не парьтеся – привезіть піцу і перекусіть самі з майбутніми сусідами.
  2. приїжджайте без домовленості в будь-який час – познайомтеся з активом, сусідами, випийте чашку кави, розслабтеся в центрі міста
  3. не соромтеся зробити селфі в містечку – беріть приклад з різних країн – ВІДСТОЮВАТИ свої інтереси це ознака сили і бажання щось змінити в нашій країні і в нашому світі! Пишіть будь-які коментарі зі своїм селфіком – я і мої інтереси важливі, моя думка має враховуватися, я хочу щоб мене почули …
  4. залишитися в наметовому містечку це зовсім не страшно, нічим не відрізняється від ночівлі на природі – тиха бесіда за вечерею, можете взяти гітару і влаштувати перфоманс, можете виступити зі стенд-апом або послухати інших.
  5. можете запропонувати цікаві історії з життя? – приїжджайте розкажіть чи послухайте. Любите подорожувати – розкажіть, де були, поотвечать на питання. Ви жили в іншій країні, є що розповісти? У вас будуть слухачі !!!
  6. у вас є що запропонувати людям? – ви можете провести лекцію по ремонтам, дизайнам, особистісному зростанню, вихованню дітей, дати урок англійської, провести будь-яку цікаву лекцію – тренуйтеся якщо збираєтеся запустити своє індивідуальне навчання
  7. ви можете провести заняття з йоги? Ми викладемо наші яскраві каремати вздовж дороги і потягнемося назустріч сонцю – у вас будуть люди для духовного поєднання!
  8. у вас є інші ідеї? Пишіть активу – жодна ідея не пройде повз, але нам ПОТРІБНА ваша ПРИСУТНІСТЬ, нам ПОТРІБНО показати, що МИ сила, МИ тут і нікуди не підемо, МИ ті, з чиєю думкою доведеться рахуватися!

Сусідушки у всіх життя б’є ключем, у всіх кожен день тисячі вирішуваних питань. Але давайте розставимо пріоритети – ОСОБИСТО БЕЗ ВАС нічого не вийде. ВИ дуже важлива ланка нашого об’єднання. ВИ та людина, що зараз вимагає до себе і свою проблему підвищеної уваги. Це не той випадок коли ХТОСЬ може зробити ЩОСЬ для вас.
ТІЛЬКИ ВИ САМІ !!!

Зарядіться ідеєю і енергією – наша боротьба не закінчиться завтра – нам потрібні сили!

В об’єднанні НАША СИЛА! В об’єднанні НАША СИЛА! В об’єднанні НАША СИЛА!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *