Сьогодні в Господарському суді міста Києва відбулось судове засідання по справі №910/14860/20 щодо зміни управителя ФФБ виду А «Еврика» з АТ АКБ «Аркада» на ТОВ «ФК «Гарант Капітал».

На засіданні були присутні всі учасники даної судової справи.

Також, кількома фізичними особами були подані клопотання про залучення їх до участі у справі у якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору. Однак, сьогодні їх клопотання не розглядалися.

В сьогоднішньому засіданні представником АТ АКБ «Аркада» було підтримано раніше подане ліквідатором банку клопотання про визнання позову в порядку ч.4 ст.191 ГПК України. Більшість інших учасників справи підтримали задоволення даного клопотання (чотири юридичні особи-позивачі, ФК «Гарант Капітал» та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб).

В розгляді справи було оголошено перерву до 10.12.2020 року.

Інтереси позивачів (юридичних осіб-довірителів) та ФК «Гарант Капітал» представляє адвокат Прокопенко Т.Ю. Основним завданням адвоката в судовому процесі є представництво інтересів клієнта в суді та досягнення позитивного результату під час розгляду справи. Крім того, адвокату заборонено розголошувати будь-які відомості з матеріалів справи про клієнта та відомості про клієнта, що стали йому відомі під час надання правової допомоги клієнту. За таких обставин, обговорення з адвокатом, що представляє інтереси клієнта в суді, питань, що не стосуються судового розгляду, є недоречним та несвоєчасним. Просимо не маніпулювати даними обставинами.

Нагадуємо, що під час останньої зустрічі з представниками ФК «Гарант Капітал» (звіт про яку було одразу викладено) заяви з приводу намірів ФК обмежитись лише представництвом 7 юридичних осіб в судовому процесі, відсутність намірів приймати обидва Фонди фінансування будівництва АТ АКБ «Аркада», відсутність намірів здійснювати всі дії задля відновлення будівництва висловлено НЕ БУЛО і на сьогоднішній день за інформацією, що є в розпорядженні Об’єднаного Активу, ситуація не змінилась.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», ЖК «Патріотика» та ЖК «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *