1.💥У понеділок 18.01.2021 року відбулася зустріч компанії Stolitsa Group в особі Молчанової В.Б. з керівництвом МВС в особі Геращенка А.Ю. та за участі представників Об’єднаного Активу інвесторів.

На зустрічі було обговорено фінальну версію Меморандуму та подальшу взаємодію в майбутньому.

Міністерство внутрішніх справ запевнило, що всіляко допомагатиме та сприятиме компанії Stolitsa Group у вирішенні нашої ситуації та виконанні Меморандуму. Також, найближчим часом на Міжвідомчу робочу групу при КМУ буде винесено питання можливості державної підтримки та фінансування компанії SG для якнайшвидшого завершення будівництв об’єктів «Аркади».

Складною залишається ситуація щодо взаємодії компаніі SG з Паливодою К.В. та ГО «Екопарк Осокорки». Наразі вони на прямий контакт та на компроміс не йдуть. Однак, і в цьому питанні МВС сприятиме в межах компетенції.

Домовились, що усі три сторони, присутні на зустрічі, триматимуть постійний контакт та всіляко допомагатимуть одна одній у вирішенні усіх поточних питань.

2.💥Того ж дня о 12:00 відбулось зібрання представників усіх будинків усіх ЖК (були присутні близько 60 представників).

На зустрічі було оголошено результати голосування інвесторів щодо підписання Меморандуму, відповідно до яких за підписання Меморандуму проголосувало 75% інвесторів, а тому воля інвесторів має бути виконана і Меморандум найближчим часом має бути підписано.

На зустрічі також було обговорено порядок формування складу підписантів від інвесторів, порядок формування Дирекції (яку має бути створено на виконання Меморандуму та інші питання).

На зустрічі була також присутня Молчанова В.Б., яка надала відповіді на усі запитання інвесторів та висловила надію, що найближчими днями Меморандум буде підписано, а також впевненість, що разом ми подолаємо усі складнощі і добудуємо усі об’єкти.

Також, за згодою Молчанової В.Б. було внесено додаткові пункти Меморандуму, що покращують становище інвесторів (прибуток компанії від продажу «ПнО» направляється на будівництво «Еврики» та «Патріотики» до завершення будівництва даних ЖК; додаткові позитивні умови для інвесторів «ПнО»).

Протокол зібрання представників будинків та їх спілкування з Молчановою В.Б. сьогодні зранку було викладено в групі Інфо, де ви можете з ним ознайомитись.

3.💥Сьогодні відбувся перший виїзд керівника проекту ЖК «Еврика» Марковича К.М. для огляду конкретних будинків за участі обраних представників будинків.

Сьогодні відбувася детальний огляд будинків №2, 3 та 5 (включаючи підвальні приміщення та покрівлю).

Завтра відбудеться огляд 16 та 17 будинків ЖК «Еврика». Просимо обраних представників зайти в групу «Комунікатори Еврика» для отримання детальної інформації.

4.💥Сьогодні в Центрі захисту киян відбулася презентація оновленого проекту ЖК «Патріотика» за участі керівника проекту ЖК «Патріотика» Кадацького Б.В., директора департаменту розвитку SG Білоусової Т.Є. та представників будинків ЖК «Патріотика» та ЖК «ПнО». Нижче прикладаємо фото оновленого проекту.

Новим проектом передбачено будівництво додаткових 5 будинків (різної поверховості, переважно низькоповерхові, за монолітно-каркасною технологією), раніше запроектованого будинку №28 (скоріш за все, за панельною технологією), будівництво додаткових об’єктів інфраструктури (2 додаткових супермаркети), збільшення кількості дитячих садочків за рахунок їх будівництва за «вбудовано-прибудованим» до житлових будинків принципом, збереження великої школи зі стадіоном, пожежного депо та паркінгу.

Надаємо на огляд та обговорення усім інвесторам «Патріотики» та «ПнО» даний оновлений проект. Представники будинків в групах ваших будинків готові надати відповіді на запитання, що вас цікавлять.

Звертаємо вашу увагу, що даний проект не є остаточним та узгодженим, може бути незначно змінений спеціалістами компанії SG, а також потребує узгодження з відповідними органами міської та державної влади.

Також наголошуємо, що зміна проекту дозволить покрити суттєву частину дефіциту бюджету на добудову ЖК «Патріотика», збільшити об’єм залучених інвестицій в ФФБ «Патріотика» та, відповідно, покликане значно прискорити добудову ЖК «Патріотика».

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

2 thoughts on “Звіт Об’єднаного Активу за останні дні

  1. Цей проект треба узгоджувати з людьми, які вже проживають.
    Бо будуть протести, через незаконне будівництво.

  2. Пусть Кличко по 1млрд. в квартал с 2021г. начинает финансировать из бюджета достройку ЖК”ЕВРИКА” “ПАТриотика” и ” ПНО” через КП ” Житлоинвестбуд УКБ” , ” Столица групп” под конкретные обязательства ( по графику) по сдаче конкретных домов. Достройку и сдачу домов начинать с домов высокой степени готовности- не ошибется , т.к. надо на достройку более 6млрд грн.!Подписание Меморандума никого ни к чему не обязывает, – Меморандум договорных обязательств ни перед доверителями , ни перед инвесторами АКБ “Аркада” не создает. Но меморандум надо подписывать всеми желающими его подписать, хотя бы для создания каких-то психологических привязок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *